MØ w Warszawie już za miesiąc – nowa płyta od jutra w sklepach!

Na powrót MØ do Polski czekamy już od lipca, kiedy jej świetny występ poprzedzał koncert Depeche Mode na głównej scenie Open’er Festival! Przez trzy miesiące w muzycznym życiu duńskiej wokalistki sporo się wydarzyło…
Po pierwsze nowy album. „Forever Neverland” ukazuje się dosłownie za chwilę, bo w piątek 19 października. To druga płyta artystki i jej pierwsze długogrające wydawnictwo od ponad 4 lat. Single, EP-ki, gościnne występy – tym wszystkim skutecznie i udanie wypełniała nam czas przez ostatnie lata, ale to jednak pełnowymiarowe wydawnictwo jest sprawdzaniem formy i popularności danego wykonawcy. Pierwsze single potwierdzają, że MØ nie straciła nic ze swojej charyzmy i przebojowości, a sympatia fanów nie przeminęła.

 

Na „Forever Neverland” znajdzie się 15 utworów, z których poznaliśmy już 4 – „Sun In Your Eyes” (z fantastycznym udziałem Diplo), „Way Down”, „Imaginary Friend” i „Blur”. Na płycie znajdzie się również „Nostalgia” znana z repertuaru artystki już od wiosny. Nad całością materiału pracowało kilkunastu producentów – od wspomnianego Diplo, przez Hudsona Mohawke po ST!NTA, który na albumie umieścił najwięcej utworów. Mając w dłoni gotowy album artystce nie pozostaje nic innego, jak ruszyć w drogę…

 

Po drugie nowa trasa koncertowa. Po rozgrzewce jaką były letnie koncerty festiwalowe MØ wyrusza w światową trasę, która rozpocznie się 9 listopada w Hamburgu. 21 listopada artystka zagra w Warszawie, następnie czekają ją koncerty w Skandynawii, w tym ogromny koncert halowy w Kopenhadze. Początek 2019 roku to występy w USA i Kanadzie.

 

Po trzecie pozostać sobą. Intensywność zobowiązań jakie kreuje praca nad albumem a potem jego promocją potrafi zmęczyć i zniechęcić nawet najbardziej pozytywnego artystę. Ale nie MØ! Jeśli jesteście obserwatorami jej kont w mediach społecznościowych, widać, że to nadal ta dziewczyna z sąsiedztwa zaskoczona sukcesem „Lean On” Major Lazer i swoją ogromną popularnością. O tym, że nic się nie zmieniło przekonamy się za miesiąc w Warszawie.

 

MØ, 21 listopada, Klub Stodoła. Support: ALMA

 

Ceny biletów: 125 PLN, 145 PLN w dniu koncertu

 

Bilety na www.alterart.pl