MaxFloRec: Kim jest Zombi?? 1. singiel artysty już w sieci!

Fot. Mat. pras. MaxFloRec

Fot. Mat. pras. MaxFloRec

 

Na MaxFloRecTV można już sprawdzić propozycję muzyczną 3. uczestnika akcji „WYNURZENIE”. Dziś (23.08) na kanał wytwórni MaxFloRec trafił klip artysty pod tajemniczym pseudonimem Zombi?. Jego 1. singiel nosi tytuł „DNA”. Więcej informacji o artyście oraz inicjatywie znajduje się na stronie wynurzenie.maxflo.pl 

W miniony poniedziałek (20.08) ujawniony został kolejny artysta związany z akcją „WYNURZENIE”. Tym razem ocenie słuchaczy MaxFloRec podda się Zombi?. Dla wielu może to być dotychczas największe zaskoczenie podczas akcji, czego zapowiedzią był film prezentujący artystę.

Zombi?, właśc. Bartłomiej Waszak, dotychczas znany głównie jako producent muzyczny współpracujący m.in. z takimi artystami, jak: Anna Józefina Lubieniecka, Natalia Lubrano, Maria Sadowska czy Novika, w ramach „WYNURZENIA” debiutuje w roli rapera.

Stworzeniem premierowego singla pt. „DNA” w całości zajął się Zombi?. Teledysk zrealizowała grupa filmowa Grube Filmy.

Już w poniedziałek, 27.08, na MaxFloRecTV kolejna muzyczna odsłona Zombiego. Czym jeszcze zaskoczy ten artysta? Przekonaj się, śledząc kanał (https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv) oraz nowości związane z akcją na wynurzenie.maxflo.pl.