Jess Glynne prezentuje nowy singiel „All I Am” – premiera albumu już w październiku!

Jess Glynne, laureatka Grammy, BRIT Award i nagrody Ivor Novello za nagraną z zespołem Clean Bandit piosenkę „Rather Be”, zapowiada nowy album „Always In Between” – premiera już 12 października.

Posłuchaj singla „All I Am”

„All I Am” to drugi singiel z nadchodzącej płyty Jess Glynne. Piosenka bije pozytywną energią i jest prawdziwą celebracją przyjaźni. „All I Am” ma jeszcze bardziej potężne brzmienie niż poprzedni singiel artystki ‘I’ll Be There”, który osiągnął ogromny sukces. Jess Glynne stała się pierwszą w historii brytyjską wokalistą, której 7 singli zdobyło na Wyspach 1 miejsce na listach przebojów.

ZOBACZ TELEDYSK DO PIOSENKI „All I Am”

Album „Always In Between” to zapierająca dech w piersiach muzyczna przygoda. 28 letnia Jess porusza tak ważne tematy jak samo-akceptacja, miłość, oczekiwania czy presja sławy i procesu twórczego. Jess osiągnęła ogromny sukces debiutancką płytą „I Cry When I Laugh” z 2015 roku, która zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i trzykrotnie pokryła się w ojczyźnie artystki platyną. Na całym świecie sprzedała się w ponad 2 mln egzemplarzy. Doskonale radziły sobie również, pochodzące z albumu single „Hold My Hand”, „Don’t Be So Hard On Yourself” i „Take Me Home”. Pierwsze dwa z wymienionych osiągnęły pierwsze miejsce na brytyjskiej liście, a „Take Me Home” szóste. Album i single zachwycały dojrzałością, a teksty głębią, szczerością oraz uniwersalnością poruszanych tematów, z którymi może się identyfikować większość młodych kobiet.