Kleszcz z kolejną zapowiedzią „Czerni i bieli”

okladka singla, projekt - Kamil Bartosz

okladka singla, projekt – Kamil Bartosz

 

Na MaxFloRecTV pojawił się już 4. wideozwiastun albumu Kleszcza. Dzisiejsza nowość nosi tytuł „Próba luster”. Premiera „Czerni i bieli” za niecały miesiąc

Od publikacji ostatniego singla Kleszcza minęły zaledwie 2 tygodnie, tymczasem do sieci trafiła dziś kolejna odsłona najnowszej płyty artysty. Do premierowego utworu pt. „Próba luster”, podobnie jak do poprzednich singli, również powstał teledysk. Tym razem jego realizacją zajęła się ekipa 4Eyes Film.

Za produkcję muzyczną najnowszego singla Kleszcza odpowiada Stahu. Panowie mają już na koncie udaną współpracę przy płycie „Yram Yracz” wydanej pod szyldem MaxFloLabu. Dzisiejsza nowość to już 4. zapowiedź zbliżającego się wydawnictwa Kleszcza pt. „Czerń i biel”. Jeszcze tylko przez kilka tygodni trwa przedsprzedaż solowego albumu rapera. Zamawiając go w pre-orderze można liczyć na bonusy takie, jak: niższa cena, przedpremierowa wysyłka oraz pakiet kleszczowych upominków.

Szczegóły dot. wydawnictwa dostępne są pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105. Premiera Czerni i bieli” już 14.09.

Bądź na bieżąco z kolejnymi nowościami zarówno Kleszcza, jak i innych zawodników spod szyldu MaxFloRec, śledząc kanał wytwórni na YT (kliknij, aby zasubskrybować: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv/featured).

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)