Nowe utwory od HONNE! Album już dostępny w przedsprzedaży!

Już 24 sierpnia premiera nowego studyjnego albumu Honne, ten fantastyczny brytyjski duet tworzą Andy Clutterbuck i James Hatcher.

Zamów nowy album “Love Me / Love Me Not”  ❤ / 💔

Frontman Andy i multiinstrumentalista James postanowili prezentować po dwie piosenki z albumu, które oddawać będą te przyjemniejsze aspekty życia (część „Love Me”) oraz te mniej przyjemne („Love Me Not”). „Day 1 ◑” i „Sometimes ◐” to pierwsze piosenki, które zostały ujawnione. „Day 1 ◑” to podszyta romantycznym klimatem opowieść o lojalności i miłości od pierwszego wejrzenia. Z kolei „Sometimes ◐” jest piosenką mroczniejszą, poruszającą kwestię tych wszystkich elementów związku, które bierzemy za coś oczywistego. Utwory zestawione ze sobą dają dwa różne spojrzenia na relację między dwojgiem ludzi.

Honne zaprezentowali również cztery inne kompozycje z nadchodzącego albumu: „Me & You ◑”, „I Just Wanna Go Back ◐”, „Location Unknown (feat. Georgia)◐” oraz „306◐”. Ostatni singiel też pojawił się w duecie, tworząc wyjątkową muzyczną parę: romantyczne „I Got You◐” ft. Nana Rogues i melancholijne „Forget Me Not◐”.

Najnowszą parą są piosenki: „Feels So Good” / „Shrink”

Posłuchaj utworów ◑ Feels So Good ◑ / Shrink ◐

Następcą znakomitej płyty „Warm On A Cold Night” z 2016 roku będzie drugi album Honne „Love Me / Love Me Not”. Premiera zapowiedziana jest na 24 sierpnia i znajdzie się na niej 12 kompozycji.

Jesienią Honne pojawi się na jedynym koncercie w Polsce. Występ zaplanowano na 6 listopada w warszawskim klubie Hybrydy.

Andy i James utworzyli HONNE w 2014 roku. Poznali się podczas studiów na uniwersytecie. Co ciekawe, Andy był pierwszą osobą, jaką na uczelni poznał James, a James był pierwszą znajomością, jaką na uniwersytecie zawarł Andy. Połączyła ich fascynacja muzyką Radiohead. „Trzy dni później już pisaliśmy piosenki” – wspomina Andy.

Obaj pochodzą z zachodniej Anglii, ale od czasu studiów ich domem jest Londyn. Andy jakiś czas spędził w Kraju Kwitnącej Wiśni, stąd i jego zainteresowanie tamtejszą kulturą. Nazwa wpadła Anglikom do głowy podczas jednej z nocnych projekcji wspaniałego filmu Sofii Coppoli „Między słowami”. HONNE po japońsku oznacza „prawdziwe uczucia” i często słowo to jest zestawiane z „tatemae”, oznaczające odmienne zachowania i opinie okazywane publicznie.

Debiutancki album „Warm On A Cold Night” zebrał doskonałe recenzje i zbliża się już do wyniku 500 mln streamów.