Sprawdź pierwszy singiel „Ulatuje” Olgi Polikowskiej!

„Ulatuje” – pierwszy klip Olgi Polikowskiej można już zobaczyć na kanale OlgaPolikowskaVEVO

Adam Beta, Anita Sawicka – najlepsi polscy tancerze, to oni pojawili się w klipie. Można ich kojarzyć ze współpracy z Margaret czy Natalią Nykiel. Przy debiutanckim singlu muzycznie namieszał Szatt – producent, jeden z członków zespołu Kroki.

Olga Polikowska debiutuje na polskiej scenie electro popu, ale ze światem artystycznym związana jest od najmłodszych lat.

„Były skrzypce, balet, aktorstwo, a nawet romanistyka, aż w końcu zakorzeniłam się w muzyce. I to jest to miejsce! „Ulatuje” zapowiada moją pierwszą EPkę, która ukaże się nakładem Fonobo Label” – mówi Olga Polikowska.

„Ulatuje” to nowoczesna elektronika, przyjemnie unoszące się bity z wyraźnymi wpływami lat 80-tych połączone subtelnym i zmysłowym wokalem Olgi Polikowskiej. Debiutancki singiel powstał przy współpracy z producentem Łukaszem Maronem (Natalia Moskal, Flemings) oraz perkusistą Patrykiem Walczakiem (Kuba Płucisz, Natalia Moskal, Slim Motion). Muzycznie namieszał w nim także Szatt – producent, jeden z członków zespołu Kroki, który odpowiada za miks utworu.

Kawałek porywa! Porywa muzyczną świeżością. Porywa głębokimi basami, przestronnymi pogłosami i elektronicznym brzmieniem charakterystycznym dla electro popu i nowej fali.

Utwór promuje teledysk, który został wyreżyserowany przez Przemysława Mielniczuka i Tymona Tykwińskiego (autorzy klipów m.in. Natalia Sikora, Fisz Emade). W klipie obok wokalistki wystąpili tancerze Anita Sawicka i Adam Beta.

 

 

 

Facebook: https://www.facebook.com/polikowskaolga/

VEVO: OlgaPolikowskaVEVO

Singiel „Ulatuje” dostępny jest w serwisach muzycznych: http://l.fonobo.pl/Ulatuje