Charlie Sheen w teledysku Lil Pumpa! Zobacz klip do uzależniającego singla „Drug Addicts”!

Lil Pump, twórca wielkiego hitu „Gucci Gang”, który pokrył się podwójną platyną i zajął 3 miejsce na Billboard Hot 100, przedstawia nowy singiel. „Drug Addicts” zdecydowanie uzależnia i zapowiada nowy album!

ZOBACZ KLIP DO SINGLA „DRUG ADDICTS”

Aktor Charlie Sheen, którego znamy chociażby z serialu „Dwóch i pół”, czy takich produkcji filmowych jak „Wall Street” i „Pluton”, wystąpił gościnnie w teledysku do nowego singla „Drug Addicts”. Raper Lil Pump i aktor Charlie Sheen wcielają się w personel medyczny psychodelicznego oddziału szpitalnego. „Dr. Pump” oraz „Dr. Sheen” zajmują się  uzależnionymi, a w klipie nie brakuje pięknych pielęgniarek, szalonych pacjentów oraz mocno imprezowego klimatu. Za reżyserię odpowiada Hannah Lux Davis, a teledysk ma już ponad 40 milionów obejrzeń!

Posłuchaj singla „Drug Addicts”

Ostatni singiel rapera „Esskeetit” był pierwszym utworem zapowiadającym jego drugi album i osiągnął pułap 98 milionów streamów oraz 230 mln wyświetleń na YouTubie. I nie jest to koniec osiągnięć artysty. Lil Pump został ostatnio wyróżniony i trafił na listę „XXL Freshman class of 2018” pośród innych przełomowych, wschodzących gwiazd rapu (http://freshmanxxlmag.com).

„Gucci Gang”, pierwszy wielki przebój rapera z albumu „Lil Pump”, dwukrotnie pokrył się platyną i przebił 2 mld odtworzeń w serwisach streamingowych zajmując 2 miejsce w notowaniu amerykańskiego Spotify i 3 miejsce w Polskim zestawieniu. Natomiast teledysk do „Gucci Gang” obejrzano już ponad 836 mln razy! Singiel zremiksowali tacy artyści jak: Remy Ma, Ozuna, French Montana, J Balvin, Bad Bunny, Gucci Mane, 21 Savage.