Posłuchaj hitu Kwabsa w nowej wersji. Artysta już w sobotę wystąpi na festiwalu Tauron Nowa Muzyka!

Love + War packshot

Zapowiadająca debiutancki album Kwabsa, zatytułowany „Love + War”, piosenka „Walk”, została pierwszym wielkim przebojem uzdolnionego Anglika. Do sieci właśnie trafił remiks kompozycji, w którym gościnnie wspiera wokalistę jego rówieśnik z Ameryki. Pojawiły się też pierwsze, entuzjastyczne, recenzje płyty.

 

W serwisie Soundcloud można posłuchać nowej wersji kawałka „Walk”, w którym gościnnie pojawia się równolatek Kwabsa, 25-letni amerykański raper z New Jersey o ksywce Fetty Wap. Zasłynął on w 2015 roku przebojem „Trap Queen”, który dotarł aż do drugiego miejsca na „Billboardzie”. Remiksu kawałka można posłuchać pod tym linkiem:

 

https://soundcloud.com/i-d-online-1/premiere-kwabs-ft-fetty-wap-walk-remix.

 

Debiutancka płyta urodzonego w Londynie Kwabsa, którego rodzice wywodzą się z Ghany, ukaże się 11 września 2015 roku. Twórczość Kwabsa to, w największym skrócie, połączenie soulu z elektroniką. I to połączenie ma już swoich wielkich zwolenników! Wśród koleżanek i kolegów po fachu pokochali je między innymi Jesse Ware i Plan B, zaś wśród dziennikarzy na pewno recenzent magazynu „Attitude”. Przyznał on płycie „Love + War” maksymalną ocenę 10 punktów!

 

„Łatwo byłoby postawić Kwabsa obok współczesnych mu artystów, pokroju Sama Smitha, ale jest on lepszym kompozytorem i wokalistą. »Love + War« to płyta skazana na bycie klasykiem, a nagrał ją artysta, przed którym wielka kariera” – czytamy w recenzji.

 

Przypomnijmy, że Kwabs wystąpi na X edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Impreza odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia 2015 roku na terenie Nowej Siedziby Muzeum Śląskiego w Katowicach. Anglik zaprezentuje się w sobotę, 22 sierpnia, na głównej scenie.