Wybierz się w podróż po Europie razem z Why Don’t We! – Zobacz klip do kawałka „Talk”

Pochodzący z Los Angeles zespół Why Don’t We ujawnił kolejną piosenkę. Utwór nosi tytuł „Talk” i powstał do niego wideoklip nakręcony podczas trasy koncertowej w Europie.

Ujawniona kilka dni temu kompozycja wspięła się na pierwsze miejsce na amerykańskiej liście iTunes Overall Songs, wyprzedzając piosenki takich sław jak Maroon 5, Drake czy Post Malone.

Zobacz – TALK

„Talk” poprzedziła kilka miesięcy temu premiera singlowego utworu „Hooked”, który odniósł wielki sukces i spotkał się z bardzo przychylnymi recenzjami w tak prestiżowych mediach jak chociażby magazyn „Time”. Teledysk do tej piosenki na YouTubie obejrzano ponad 7,9 mln razy.

Why Don’t We niedawno otrzymali również dwie nominacje do Teen Choice Awards, w kategorii Choice Music Group oraz Choice Song: Group (za „Trust Fund Baby”).

Przypomnijmy, że zespół tworzą: Daniel Seavey, Zach Herron, Corbyn Besson, Jonah Marais i Jack Avery. Pomimo młodego wieku ich utwory już teraz odtworzono w serwisach streamingowych ponad 200 mln razy, grupa ma 2,9 mln followersów na Instagramie i przeszło 200 mln obejrzeń klipów na YouTubie. Wszystko to osiągnął w niewiele ponad rok. W tym okresie ukazały się też cztery EP-ki Why Don’t We – „Only The Beginning”, „Something Different”, „Why Don’t We Just” (nr 1 na liście iTunes) i „Invitation”.

Why Don’t We mieli okazję dzielić scenę z takimi gwiazdami popu jak Taylor Swift, Ed Sheeran i Camilla Cabello. Sheeran napisał również dla zespołu piosenkę „Trust Fund Baby”, która z miejsca stała się przebojem (nr 3 na liście iTunes Overall Songs i nr 2 w notowaniu Pop Songs).