Historyczny rekord Cardi B!

„I Like It” numerem 1 na amerykańskiej liście Billboard Hot 100!

POSŁUCHAJ „I LIKE IT”

Cardi B po raz kolejny przechodzi do historii, tym razem dzięki ostatniemu singlowi „I Like It’.
Niespełna rok temu o artystce stało się głośno za sprawą utworu „Bodak Yellow”, który powtórzył sukces Lauryn Hill z 1998 roku i wskoczył na pierwsze miejsce amerykańskiej listy Billboard Hot 100 (jako solowy utwór raperki).

Teraz Cardi pobiła rekord samej Lauryn i uplasowała kolejny hit na samym szczycie Billboardu. „I Like It”, nagrany z latynoskimi gwiazdami J Balvin i Bad Bunny do tej pory został odtworzony w Spotify ponad 250 milionów razy, a klip zanotował już prawie 200 milionów wyświetleń.

Co więcej, debiutancki album „Invasion of Privacy”, z którego pochodzą obydwa hity już w dniu premiery pokrył się w Stanach złotem, a utwór „I Like It” coraz częściej jest grany przez europejskie rozgłośnie radiowe – już teraz znajduje się w TOP 100 najczęściej odtwarzanych piosenek w radiach w takich krajach jak Niemcy, Szwecja, Francja czy Wielka Brytania (#12).

Z O B A C Z  „I  L I K E  I T”

Cardi B to nie tylko utalentowana raperka, ale również artystka o nieprzeciętnej osobowości i poczuciu humoru. To właśnie dzięki tym cechom Jimmy Fallon zaprosił ją do współprowadzenia swojego kultowego programu The Tonight Show. Warto podkreślić, że po raz pierwszy w historii program miał dwóch prowadzących.

ZOBACZ REAKCJĘ CARDI NA #1 HOT 100