JUŻ W TYM TYGODNIU!!!!! – INO-ROCK FESTIVAL 2015 – VIII EDYCJA // 29 sierpnia 2015 Inowrocław, Teatr Letni

Ino_2015_plakat
Wydawnictwo Rock-Serwis Piotr Kosiński z nieukrywaną przyjemnością ma zaszczyt zaprosić na ósmą już edycję najsympatyczniejszego letniego festiwalu w Polsce – festiwalu INO-ROCK, w samym sercu Parku Solankowego w Inowrocławiu.
 
 
Już w najbliższą sobotę wystąpią:
FISH   (zaprezentuje m.in. w całości muzykę z albumu  Misplaced Childhood  w 30. rocznicę wydania płyty), 
TIM BOWNESS (czyli głos No-Man) ze swoim zespołem (w którego skłądzie pojawi się m.in. Colin Edwin – basista Porcupine Tree), 
MOTORPSYCHO (kultowa psychodeliczna formacja z Norwegii istniejąca już ponad ćwierć wieku – w Polsce wystąpi po raz pierwszy!) 
oraz polscy reprezentanci – krakowskie Millenium i gdyńskie State Urge.
 
29 sierpnia 2015       Teatr Letni        INOWROCŁAW     start – godz. 16:30
 
Cena biletu: 159,00zł
Sprzedaż biletów: bilety są dostępne na www.rockserwis.pl (bilety kolekcjonerskie) oraz w salonach EMPiK, Media Markt i Saturn, punktach sprzedaży Ticketpro (www.ticketpro.pl) i Eventim (www.eventim.pl) na terenie całego kraju. W Inowrocławiu – w sklepie muzycznym Forte oraz w Kujawskim Centrum Kultury.
 
Ino-Rock Festival to cykliczna impreza, która po raz pierwszy odbyła się w 2008 roku z inicjatywy Kujawskiego Centrum Kultury i muzyków z grupy Quidam, przy znaczącym wsparciu (i poparciu) Prezydenta Miasta Inowrocławia. Od 2009 współorganizatorem festiwalu jest Wydawnictwo „Rock-Serwis”. Koncerty festiwalowe odbywają się w Teatrze Letnim w samym sercu Parku Solankowego. Do udziału w festiwalu zapraszani są wykonawcy niekoniecznie zbieżni stylistycznie, jednak trafiający swoją twórczością do wrażliwych słuchaczy o otwartych umysłach. Obok uznanych gwiazd pojawiają się debiutanci i artyści niszowi. 
Podczas dotychczasowych sześciu edycji festiwalu, publiczność miała okazję podziwiać w akcji następujących wykonawców: Steve Hackett Band, Hawkwind, Focus, Anathema, Brendan Perry, Riverside, IQ,Pain Of Salvation, Mostly Autumn, Anglagard, Ozric Tentacles, Nino Katamadze & Insight, Nosound, Airbag, Gazpacho, Haken, The Pineapple Thief, Soen, Wolf People, Quidam, Indukti, Lizard, Tune, Believe, Osada Vida, After, Votum, Soma White, Lebowski i hipiersoniK.  
W tym roku festiwal odbędzie się 29.08.2015.  
 
Organizator festiwalu: Wydawnictwo Rock-Serwis Piotr Kosiński // www.rockserwis.pl