Skorup & JazBrothers: nowy klip i okładka płyty deluxe

projekt - Kamil_Bartosz

projekt – Kamil Bartosz

 

7.06 na MaxFloRecTV trafił teledysk Skorupa & JazBrothers. „Słowa” to już 4 wideosingiel zapowiadający następcę „Ludzi chmur”. Premierowy utwór wokalnie wzbogaciła reprezentantka świata jazzu, Karo Glazer. Również dzisiaj zaprezentowano okładkę kolekcjonerskiej wersji albumu

Do premiery „Absolutnej flauty” pozostały 2 tygodnie. Tyle też czasu na www.MaxFloSklep.pl potrwa jeszcze pre-order wspólnego wydawnictwa Skorupa i braci Jaz. Obok wersji podstawowej krążka dostępna jest również limitowana edycja deluxe. Wyjątkowymi bonusami w rozszerzonej wersji płyty jest dodatkowe CD z instrumentalami wszystkich utworów z „Absolutnej flauty” oraz unikatowa okładka, którą dziś ujawniono.

Słowa” to kolejny singiel pochodzący z „Absolutnej flauty”. Na zaproszenie gościnnego udziału w utworze pozytywnie odpowiedziała Karo Glazer. Jazzowa wokalistka, podobnie jak Skorup i JazBrothers, pochodzi z Gliwic. Artystka pojawiła się również w teledysku towarzyszącym numerowi. Zdjęcia do klipu zrealizował Krzysztof Kruk. Za produkcję tego, jak i pozostałych utworów odpowiada natomiast duet JazBrothers.

Karo Glazer to niejedyny gość na kolejnej płycie formacji Skorup & JazBrothers. Oprócz niej na „Absolutnej flaucie” usłyszymy m.in.: Kubę Knapa, Bas Tajpana czy Masię. Pełna lista artystów udzielających się na krążku dostępna jest tutaj: https://maxflosklep.pl/pl/p/DELUXE-Skorup-Absolutna-flauta-PREORDER/899.

Zdradzamy, że dzisiejsza nowość nie jest ostatnim wideoklipem promującym „Absolutną flautę”. Artyści planują już kolejne niespodzianki w związku z płytą. Nie przegap żadnej premiery i śledź kanał MaxFloRecTV, klikając https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv/featured.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)