Premiera debiutanckiego albumu Toma Mischa

Tom Misch debiutuje dzisiaj ze swoim albumem „Geography”. Wywodzący się z południowego Londynu młody artysta/producent wzbudził wielkie zainteresowanie mediów na całym świecie jeszcze przed premierą pierwszego longplay’a. Udało mu się wyprzedać dwa wieczory koncertowe w stolicy Anglii, a jeszcze w tym roku wystąpi w O2 Academy Brixton.

Krążek został stworzony przez Toma w jego sypialni, która spełnia także funkcję studia. Ten młody i skory do kolaboracji muzyk, tworzy w towarzystwie utalentowanych przyjaciół. Dzięki tej specyfice pracy, na albumie usłyszymy m. in. Jordana Rakei, Cosmo Pyke’a, Carmody’ego, Poppy’ego Ajudha siostrę Toma, Laurę Misch. Na płycie można doszukiwać się inspiracji muzyką disco, soul, jazz i hip-hopem, ale mnogość gatunków nie pozwala na jednoznaczne zaklasyfikowanie albumu. Dzięki temu „Geography” można odtwarzać bez końca.

Premiera nie odbyłaby się bez wsparcia rodziny Toma. Jego matka zajmuję się artworkiem wszystkich jego dotychczasowych wydawnictw. Jego siostra, Polly, udzieliła swojego głosu w intrze utworu „Movie”, a Laura wspierała brata na dotychczasowej trasie po Europie. Na płycie udziela się genialni instrumentaliści: Rob Araujo (klawisze), Paul Casteluzzo (gitara), Reuben James (klawisze), Tobie Tripp (smyczki), Jamie Houghton (perkusja), Carmody (BVs), Jaz Karis (BVs), Johnny Woodham (trąbka), Abbey Smith (chórki).

Płytę można zamawiać tutaj: http://bit.ly/mischgeography

Klip do utworu „Movie”: https://youtu.be/DUzEYcR2VtM
Klip do utworu „Water Baby”: https://youtu.be/Tj-4gZ9fuGE

 

Tracklista:

 

 1. Before Paris
 2. Lost In Paris (feat. GoldLink)
 3. South Of The River
 4. Movie
 5. Tick Tock
 6. It Runs Through Me (feat. De La Soul)
 7. Isn’t She Lovely
 8. Disco Yes (feat. Poppy Ajudha)
 9. Man Like You
 10. Water Baby (feat. Loyle Carner)
 11. You’re On My Mind
 12. Cos I Love You
 13. We’ve Come So Far