ZOBACZ MTV UNPLUGGED BRODKA SPOD SAMEJ SCENY! – 50 dodatkowych biletów na wyjątkowy występ od 4. kwietnia 
w sprzedaży!

4 kwietnia br. do sprzedaży trafiła ściśle limitowana pula 50 biletów na MTV Unplugged Brodka, które pozwalają na zobaczenie tego wyjątkowego występu spod samej sceny! Akustyczny koncert artystki
w ramach odbędzie się już 12 kwietnia br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Wokalistka, w ramach kultowego formatu MTV Unplugged,  wykona najważniejsze utwory ze swojego repertuaru  w wersji bez prądu. Wyjątkowy koncert Brodki uzyska niezwykłą oprawę wizualną, a całość wyreżyseruje Agnieszka Smoczyńska – twórczyni głośnych „Córek Dancingu” – jednego z najoryginalniejszych
i najbardziej nagradzanych polskich filmów ostatnich lat.  Ściśle limitowana pula 50 biletów na koncert dostępna jest na stronie
ticketmaster.pl. 

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w której najwięksi muzycy prezentują swoje utwory
w wersji akustycznej. Brodce na scenie towarzyszyć będzie kilkunastoosobowy zespół, w składzie którego pojawią się muzycy grający na tak rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia i piła. Brodka znana jest z oryginalnego i niepowtarzalnego brzmienia łączącego pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Artystka ogromną rolę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty są niezapomnianym przeżyciem.

Od 4 kwietnia br. dostępna jest ściśle limitowana pula biletów, która pozwala na zobaczenie wyjątkowego koncertu MTV Unplugged Brodka z odległości zaledwie kilku metrów. Na scenie wraz
z Brodką pojawi się wyjątkowy gość specjalny.
Wejściówki można zakupić na stronie www.ticketmaster.pl. 

Za całokształt wyjątkowego występu MTV Unplugged Brodka będzie odpowiedzialna wielokrotnie nagradzana reżyserka Agnieszka Smoczyńska, jedna z najciekawszych autorek polskiego kina ostatnich lat. Koncertowi towarzyszyć będzie także jedyna w swoim rodzaju oprawa wizualna, którą przygotowuje Aleksandra Wasilkowska, słynna architektka, urbanistka i scenografka. Jej projekty były prezentowane
w m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Guggenheim Museum w Nowym Jorku, Seoul Art Center w Korei Południowej, Narodowej Galerii Zachęta  i Bunkrze Sztuki w Krakowie.

Album MTV Unplugged zostanie wydany na specjalnej edycji CD w czerwcu nakładem PIAS Recordings. Wydawnictwo zostanie zmiksowane przez Luke’a Smitha – producenta odpowiedzialnego za brzmienie płyt takich wykonawców, jak m.in. Foals, Crystal Fighters i Everything Everything. Smith pracował również przy rejestracji płyty „Sounds of the Universe” Depeche Mode.

Koncert MTV Unplugged Brodka zostanie zarejestrowany 12 kwietnia w Centrum Spotkania Kultur
w Lublinie. Pełny zapis koncertu MTV Unplugged Brodka emitowany będzie na antenach MTV Polska i MTV Music oraz online wyłącznie w serwisie player.pl, gdzie dostępne są także inne koncerty z cyklu MTV Unplugged, w wykonaniu m.in. takich artystów, jak: Hey, Wilki, Kayah oraz O.S.T.R.

Partnerami projektu są: Levi’s, player, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Województwo Lubelskie.

Wyłącznym dystrubutorem biletów na wydarzenie jest Ticketmaster Polska. Bilety są dostępne
na stronie www.ticketmaster.pl. Wejściówki na MTV Unplugged Brodka zdobyć można również w konkursie zorganizowanym przez markę Levi’s. Więcej informacji na stronie mtv.pl/levis.

O MTV UNPLUGGED

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w aranżacjach akustycznych. Pierwszy koncert bez prądu zrealizował w 1987 roku zespół Jethro Tull, a cały cykl MTV Unplugged ruszył od 1989 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością.

Wśród najważniejszych artystów, którzy zostali zaproszeni do projektu MTV Unplugged warto wymienić m.in. Nirvanę, Pearl Jam, Alice in Chains, Lykke Li, Florence and the Machine, czy Alicia Keys.

W Polsce swoją muzykę w wersji akustycznej zaprezentowali dotychczas tacy artyści jak Kayah, Hey, Wilki, Kult i O.S.T.R.

Viacom International Media Networks w Polsce posiada w swoim portfolio kanały telewizyjne Nickelodeon, Nicktoons, Nick Jr., MTV, VH1, MTV Music, Comedy Central, Comedy Central Family oraz Paramount Channel HD. Dopełnieniem linearnej oferty są aplikacje (m.in. MTV Play i Nickelodeon Play) oraz witryny internetowe oferujące łącznie ponad 700 godzin treści wideo, 100 gier i 50 000 teledysków. Globalnie spółka jest częścią koncernu Viacom.