Metal Hammer – marcowe wydanie już w sprzedaży!

Do sprzedaży trafił właśnie marcowy numer magazynu Metal Hammer. Gwiazdą wydania jest tym razem zespół Judas Priest, który już niedługo wyda swój nowy studyjny album „Firepower”. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „Szczerze mówiąc nie wierzyłem w ten nowy album Judas Priest. Tym bardziej, że poprzedni: ‘Redeemer Of Souls’, zupełnie mnie nie przekonał – album miał tak fatalne brzmienie, jak gdyby zespół nagrał go, nawet nie w garażu, ale w jakiejś zatęchłej norze. Tymczasem Halford i spółka poszli po rozum do głowy: zatrudnili aż dwóch doskonałych producentów (w tym Toma Alloma odpowiedzialnego za ich klasyczne płyty z lat 80.) a, jak wynika z opisu dołączonego do promocyjnej wersji płyty, zdecydowaną większość materiału (w tym tekstów), napisał młody gitarzysta Ritchie Faulkner. W efekcie powstał album, który brzmi mocno i soczyście, przy tym bardzo świeżo, ale słychać na nim kompletny zestaw muzycznych patentów Judas Priest.”
Przy tej okazji trzeba wspomnieć, że nowy materiał usłyszymy już za kilka miesięcy w wersji koncertowej! 13 czerwca zespół pojawi się bowiem w katowickim Spodku i to w znakomitym towarzystwie – wraz z Megadeth. Zdecydowanie polecamy!
W nowym wydaniu znajdziemy także teksty o Philipie Anselmo, Ministry, Emperor, Pestilence, Long Distance Calling, Napalm Death, Xentrix i wielu innych. Tradycyjnie  nie brakuje naszych stałych rubryk – recenzji płytowych i koncertowych, Na Zachód Od Metalu i Die Young.
Metal Hammer 3/2018
Zgrzyt 3
Hard Fax 5
Judas Priest 8
Phil Anselmo 12
Ministry     14
Emperor 16
Pestilence 18
Long Distance Calling 20
Alcoholica 22
Napalm Death 24
Memoriam 26
Letters From The Colony 28
Kino 30
Na Zachód Od Metalu 32
Necrophobic 41
Xentrix 42
Don Broco 44
Light The Torch 46
Kayak 48
Godthrymm 50
Auri 52
Red Scalp 54
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Earthless 62
Torn Shore 64
White Wizzard 66
Live 68
The World Needs A Hero    69
Die Young 70
Metal Hammer – strony oficjalne:
Aktualne oraz archiwalne numery pisma można zamówić w sklepie internetowym Metal Mind Shop: