Nowy singiel Peking Duk – “Wasted”! Posłuchaj i zobacz teledysk!

NOWY SINGIEL PEKING DUK – ‘WASTED’! POSŁUCHAJ

ZOBACZ TELEDYSK NA VEVO/YOUTUBE

Australijski duet producencki Peking Duk wydał swój nowy singiel “Wasted”. Wraz z premierą utworu ukazał się teledysk, w którym Adam Hyde i Ruben Styles wystąpili z czarującym… synchronizowanym układem tanecznym.

Adam Hyde tak opisuje pracę nad “Wasted”: “Napisaliśmy tę piosenkę około 3 nad ranem w Londynie, po tym jak dość sporo wypiliśmy… Zaczęliśmy od akordów, potem Reubs podłożył pod nie linię basu i na tym zaczęliśmy improwizować z melodią i tekstem. Nie byliśmy w stanie się powstrzymać i nie zaśpiewać tej piosenki w ten prześmieszny sposób w stylu lat 80., który rozbawiał nas za każdym razem, gdy wpadaliśmy na kolejne pomysły. Wykrzykiwałem więc tekst, który napisaliśmy i to brzmiało surowo, ale naprawdę fajnie i oryginalnie. Nie próbowaliśmy stworzyć czegoś wyjątkowego – to po prostu zabawna piosenka, przy której tworzeniu się świetnie bawiliśmy”.

‘Wasted’ dołącza do kolekcji piosenek zespołu, ukazując się po hitach ‘Stranger’, ‘Fake Magic’ z Aluną Francisoraz ‘Let You Down’ z Icona Pop. Utwory Peking Duk mają już na liczniku ponad 150 milionów streamów.

  

Obserwuj Peking Duk:

WWW | Facebook | Instagram | Twitter

Źródło: Sonymusic.pl