Premiera: Trzeci studyjny album projektu Dakota – Markus Schulz pres. Dakota – The Nine Skies

Aż siedem lat, musieliśmy czekać na nowy materiał mrocznego aliasu Markusa Schulza. Jednak długie oczekiwanie, zostało wynagrodzone z nawiązką. Po dwóch częściach „Thoughts Become Things”, przyszedł czas na ich następcę. Krążek „The Nine Skies” zawiera aż 18 utworów, które ponownie przeniosą nas do świata klimatycznych, klubowych dźwięków.

Niekwestionowana gwiazda sceny klubowej. Utalentowany DJ i producent, należący do grupy artystów, którzy mieli ogromny wpływ na rozwój muzyki trance. Razem z Tiësto, Arminem Van Buurenem i Ferrym Corstenem, są pionierami i głównymi promotorami tego gatunku. Wraz ze wzrostem popularności, każdy z nich obrał inny kierunek, próbując swoich sił w mainstreamie. Jednak raz na jakiś czas, dzięki unikatowym aliasom powracają do korzeni, do energetycznych brzmień od których zaczęła się ich wielka, międzynarodowa kariera. Tiësto odpowiedzialny jest za projekt Allure, Armin wydaje jako Gaia, Ferry to słynna Gouryella, a Markus ukrywa się pod pseudonimem Dakota.

Wydawnictwo zatytułowane „The Nine Skies”, to trzeci studyjny album ukazujący się pod tym szyldem. Znów jest mrocznie, progresywnie, bardzo klimatycznie, ale i z przesłaniem. Usłyszycie tu m.in. singiel „Running Up That Hill”, będący odświeżoną wersją hitu Kate Bush oraz znane z setów kompozycje „In Search Of Something Better” czy „Mota-Mota”. Przygotujcie się na niezwykłe muzyczne doznania, materiał na który warto było czekać tyle lat.

Tracklista:

01. The Nine Skies Intro

02. Bravo On The Go

03. Follow Me

04. Mota-Mota (with Koen Groeneveld)

05. Who Are You

06. Searching

07. Running Up That Hill (feat. Bev Wild)

08. Eve’s Doorway

09. Edonismo

10. Kismet

11. The Way It Is

12. Café Del Mar

13. The Master

14. Carbonado

15. In Search Of Something Better

16. Future Shock

17. The Spirit Of The Warrior

18. The Ninth Sky

 

PREMIERA: 26.01.2018, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

www.sonymusic.pl