Swingowy Bal Karnawałowy w Starym Klaszorze!

Wydawać by się mogło, że Złota Era Swingu już dawno przeminęła i nie tańczy się już dziś w parach czy do muzyki na żywo…

Nic z tych rzeczy! Swing ma się bardzo dobrze i ponownie opanowuje świat, czego dowodem jest rosnąca społeczność tańcząca lindy hopa, collegiate shaga czy charlstone’a we Wrocławiu! Od 4 lat parkiety w całym mieście zdobywa Lindy Szau!
W związku z tym, zapraszamy wszystkich na Swingowy Bal Karnawałowy, który odbędzie się 26 stycznia 2018 w ramach 4 Urodziny Lindy Szau! Warsztaty Lindy Hop we Wrocławiu!!

Przez cały wieczór nie usłyszycie ani jednego utworu, które na co dzień lecą w radiu! Zabierzemy Was w muzyczną wycieczkę do lat 20’stych, 30’stych i 40’stych XX wieku! Przygotowaliśmy dla Was również wiele tanecznych atrakcji. Będziecie mogli zobaczyć jak się tańczy Lindy Hopa, Charlstone czy Collegiate Shaga i podejrzeć najlepszych tancerzy z całej Polski!

Mimo, że w czasach Złotej Ery Swingu panowała prohibicja, u nas alkoholu Wam nie zabraknie!
Do tego będziecie mogli spróbować kilka znakomitych przekąsek, które kucharze Starego Klasztoru odkopali z międzywojennych książek kucharskich.

Moc wrażeń gwarantowana! Spędź ten karnawałowy wieczór u nas i razem z nami przenieś się na początek poprzedniego stulecia!

Styl Retro mile widziany 😉

26.01.2018 – Sala Gotycka

Swingowy Bal Karnawałowy

Cena biletu:
30 zł – rezerwacje
35 zł – w dniu imprezy

Rezerwacje: swingowy.karnawal@gmail.com
info: 534 774 289

Przy wcześniejszym zakupie biletów możliwa jest rezerwacja miejsca przy stoliku.*

*ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!