1 Odcinek z 3 Sezonu „NA RAZ”

Po krótkiej przerwie wracamy z trzecim sezonem cyklu „NA RAZ” W pierwszym odcinku wystąpił YongSoul pochodzący z Przemyśla. Przedstawiamy pierwszy singiel pt. „Maskarada” z albumu „Mentalna Rewolucja” którego premiera zaplanowana jest na 10 Października 2017 roku nakładem ZION Records.
Album jest utrzymany w konwencji Reggae/Rap&Dancehall, zapraszamy do sprawdzenia. BIG UP Załoga!

Zapraszamy na fanpage NA RAZ
https://www.facebook.com/NARAZ

Title: Maskarada
Artist: YongSoul
Lyrics: YongSoul
Producer: Funk Monster
Chorus : Adrianna Napiórkowska,
Aleksandra Żychowska aka Aure Ola
Mix: Piotr Świder / ZION Studio
Mastering: Webster
Recording: ZION Studio / Kraków
File: ZION Films,
Label: ZION Records

 

Damian „YongSoul” Jacyna – Autor tekstów/nawijacz pochodzący z Przemyśla. Wokalista zespołu ReggaeGang System oraz współzałożyciel H2C Skład, działający także solowo. Swoją muzyczną drogę rozpoczął w 2012 roku. Jednak prawdziwy przełom w jego karierze nastąpił w 2015 roku kiedy to doszło do powstania wyżej wymienionych składów. W tym samym roku, Damian wydał swoją pierwszą Ep „First Step”. Rok później, w maju, został udostępniony kolejny projekt Ep „Będzie Lepiej”, który także ukazał się w wersji fizycznej. Obecnie trwają prace nad pierwszym longplay’em „Mentalna Rewolucja”, który planowanie ukaże się 10.10.2017 roku, dzięki uprzejmości krakowskiej wytwórni muzycznej Zion Records. Do powstania projektu przyczynił się także Urząd Miasta w Przemyślu, który przyznał muzykowi „Stypendium Twórcze Miasta Przemyśl” na realizację płyty. Za większość produkcji muzycznych znajdujących się na nadchodzącym projekcie, odpowiada utalentowany producent z Wrocławia – Nah Vex Riddims. „Mentalna Rewolucja” jest to projekt składający się z 12 utworów utrzymanych w klimacie Ragga/Dancehall/Hip-Hop. Od strony muzycznej jest to projekt różnorodny a zarazem tworzący jedną całość.

NA RAZ – Jest to cykl teledysków (one shot / jedno ujęcie), który ma na celu promować młodych, zdolnych i ambitnych artystów z naszego kraju. Oczywiście nie zabraknie starych wyjadaczy sceny Hip Hop i Reggae.

Nie zamykamy się na żaden gatunek muzyczny i również jesteśmy otwarci na zagranicznych artystów
/ Redakcja NARAZ / Pozdrawiamy!