Nowe wydanie Metal Hammer już jest!

Październikowe wydanie magazynu Metal Hammer właśnie trafiło do punktów sprzedaży. Gwiazdą numeru jest tym razem Anja Orthodox i jej zespół Closterkeller. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „Closterkeller zawsze poruszał wyobraźnię. I choć grupa dowodzona przez Anję Orthodox działa na scenie już prawie 30 lat nigdy nie utknęła na mieliznach muzycznej nijakości. Nieważne czy flirtowała z metalem na albumach ‘Scarlet’” i ‘„Cyan’ czy płynęła w stronę dojrzałego gotyckiego rocka na płytach ‘Graphite’ i ‘Nero’, zawsze miała do zaoferowania coś intrygującego, zresztą w ramach wypracowanego charakterystycznego stylu. Nie inaczej jest na najnowszym krążku, zatytułowanym ‘Viridian’ – już po kilku przesłuchaniach wiadomo, że mamy do czynienia z klasycznym albumem Closterkeller.”
W numerze znajdziecie także wiele innych aktualnych tematów – wywiady z Kadvar, Tau Cross,  Prophets of Rage, Enslaved czy Lunatic Soul. Dużo miejsca poświęcono też Cradle of Filth, których najnowszy, bardzo udany album, właśnie trafia na rynek. Zwieńczeniem numeru są wywiady z Satyrem i Frostem na temat nowego, znakomitego krążka Satyricon.
Do części nakładu dołączyliśmy płytę CD z najnowszymi nagraniami artystów z wytwórni Nuclear Blast, Spinefarm i Napalm Records. Polecamy!
Metal Hammer 20/2017
Zgrzyt 03
Hard Fax 04
Closterkeller 08
Kadavar 12
Prophets Of Rage 14
Lunatic Soul 16
Tau Cross 18
Enslaved 20
Blaze Of Perdition 22
Kari Rueslåtten 24
Kati Ran 25
Roadhog 26
Przewodnik MH 28
The Tangent 30
Book Zapłać 31
Na Zachód Od Metalu 32
Cradle Of Filth 42
Biesy 46
Queens Of The Stone Age 48
Threshold 50
In Twilight’s Embrace 52
Dario Argento 54
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Satyricon 62
Live 66
The World Needs A Hero 68
Out Of The Darkness 69
Die Young 70
Metal Hammer – strony oficjalne:
Aktualne oraz archiwalne numery pisma można zamówić w sklepie internetowym Metal Mind Shop: