Orange Warsaw Festival 2017 – z transportu miejskiego skorzystasz na podstawie opaski festiwalowej!

Wybierasz się na Orange Warsaw Festival? Z warszawskiego transportu miejskiego skorzystasz na podstawie opaski festiwalowej! W dniach 2-4 czerwca 2017 r. ułatwimy Ci dojazd na Tor Wyścigów Konnych Służewiec, gdzie na żywo zobaczysz koncerty m.in. Kings of Leon, Imagine Dragons, Martina Garrixa, Justice i Years & Years.
Dzięki współpracy Organizatora Orange Warsaw Festival – firmy Alter Art i Miasta Stołecznego Warszawy wszyscy uczestnicy festiwalu będą mogli korzystać z transportu miejskiego na podstawie festiwalowej opaski. Dotyczy to przejazdów środkami lokalnego transportu zbiorowego organizowanego przez m.st. Warszawę w granicach strefy biletowej 1 od 2 czerwca 2017 r. do 4 czerwca 2017 r. do godz. 6:00 rano. Do przejazdów uprawniać będzie ważna opaska festiwalowa, zawierająca dokładną datę wydarzenia, umieszczana na nadgarstku każdego uczestnika festiwalu. W celu ułatwienia wszystkim festiwalowiczom poruszania się po Warszawie w dniu koncertów, punkty wymiany biletów na opaski będą otwarte już w czwartek, 1 czerwca w godz. 13:00-20:00.

Bilety na Orange Warsaw Festival w kategorii Regular Tickets dostępnę są do 22 maja. Od 23 maja w sprzedaży Final Call Tickets.

BILETY – FINAL CALL TICKETS

karnet 2-dniowy – 399 PLN

bilet jednodniowy – 239 PLN

 

Bilety dostępne w ALTERSKLEPIE lub na stronie www.ebilet.pl.