Nowy singiel Kari dostępny tylko w TIDALU!

Fot. Zuza Krajewska

 

KARI, artystka uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej, powraca po trzyletniej przerwie z nowym singlem. Teledysk do piosenki „Talk To Me” będzie miał swoją premierę 29 maja, jednak utworu można posłuchać już teraz w TIDALU pod linkiem: https://tidal.com/album/74103468.

TIDAL przygotował dla swoich użytkowników coś specjalnego. W serwisie udostępniona została piosenka „Talk To Me” będąca zapowiedzią pierwszego od trzech lat albumu KARI. Płyta ukaże się 9 czerwca 2017 roku nakładem wytwórni NEXTPOP i składać się na nią będzie 11 różnorodnych utworów nagranych w studiu Custom34. Z kolei premiera pierwszego singla i teledysku zaplanowana została na 29 maja 2017 roku, jednak użytkownicy TIDALA mogą zapoznać się z przedpremierowym utworem już dziś pod adresem: https://tidal.com/album/74103468.

KARI, a właściwie Karolina Bis, to polska wokalistka, kompozytorka i producentka. W 2013 roku została nominowana do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii „Debiut Roku” oraz otrzymała nagrodę HIRO Magazine w kategorii „Artysta Roku”. Artystka zagrała wiele koncertów w całej Polsce, w tym na największych festiwalach takich jak Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Męskie Granie, Free Form Festival, Good Fest, Slot Art Festival
i Malta Festival. W 2014 roku jej utwór „The One” wszedł na playlistę BBC Radio 1 w ramach cyklu “BBC Introducing” i zebrał bardzo dobre recenzje od brytyjskich dziennikarzy. Zaowocowało to występem KARI na BBC RADIO’s BIG WEEKEND w Glasgow. KARI w swoim dorobku ma dwie autorskie płyty – „Daddy Says I’m Special” z 2011 roku i “Wounds And Bruises” z 2013 roku. Oba albumy można znaleźć w serwisie TIDAL pod linkiem: https://tidal.com/artist/3788131.