Jula odsłania kolejne utwory z nowej płyty w TIDALU!

Jula wydaje właśnie swój trzeci album. Premiera płyty zatytułowanej „Milion słów” zaplanowana jest na 26 maja 2017 roku, jednak w TIDALU codziennie odsłaniane są kolejne utwory z nowego wydawnictwa. Większość piosenek dostępnych jest już teraz w serwisie pod linkiem: https://tidal.com/album/73849806.

TIDAL przygotował niespodziankę dla swoich użytkowników. Wszystkie osoby korzystające z platformy, mogą zapoznać się z najnowszym albumem Juli przed jego oficjalną premierą. Od 19 maja w serwisie odsłaniane są kolejne piosenki artystki. Do tej pory udostępnionych zostało 9 z 11 piosenek. Ostatni utwór zatytułowany „Miejsca” dostępny będzie na dzień przed oficjalną premierą albumu, która zaplanowana została na 26 maja 2017 roku. Płyta „Milion słów” jest już trzecią w dorobku artystki. Dotychczasowe wydawnictwa, czyli „Na krawędzi” z 2012 roku oraz „180°” z 2014 można znaleźć w serwisie pod linkiem: https://tidal.com/artist/4517005.

Jula jest polską piosenkarką i autorką tekstów, której popularność przyniosły przeboje „Za każdym razem” i „Nie zatrzymasz mnie”. Jej trzeci album – „Milion słów” to 11 utworów, które nieco różnią się od dotychczasowej twórczości artystki. Pierwszym singlem promującym album była tytułowa piosenka „Milion słów”, a w listopadzie swoją premierę miał świąteczny utwór artystki – „Gdy gwiazdka” nagrany z chórem Sound’n’Grace. Na wydawnictwie znajduje się także piosenka „M jak Milość” nagrana na potrzeby serialu o tym samym tytule. Za produkcję płyty odpowiada polski producent Tabb, a wydawcą jest Warner Music Poland. Przedpremierowych utworów można posłuchać już teraz w TIDALU pod linkiem: https://tidal.com/album/73849806.