Buka, Kleszcz & DiNO – sprawdź, jak kiedyś wyglądali!

Projekt – Łukasz Siekanowicz

 

W ramach tzw. wideoodsłuchu „Cyrku na qłq” duetu Kleszcz & DiNO na MaxFloRecTV trafiła dziś (26.04) kolejna wizualizacja. Towarzyszy ona utworowi o baśniowym tytule „Peter Pan” z gościnnym udziałem Buki. Tworzy ją album ze zdjęciami z prywatnego archiwum artystów.

Od lewej – Kleszcz, DiNO i Buka. Fot. Archiwum prywatne artystów, MaxFloRecTV

 

Peter Pan” to 4. pozycja na trackliście płyty „Cyrk na qłq”. W ramach odsłuchu numeru w serwisie YouTube artyści postanowili stworzyć pokaz swoich zdjęć z dzieciństwa. Za przygotowanie animacji odpowiada już tradycyjnie sam Kleszcz, w kwestii montażowej działający pod pseudonimem Sick Works.

 

Do dziś poznaliśmy już 11 z 14 wizualizacji promujących wydany w tym miesiącu (!) album „Cyrk na qłq”. Płyta w wersji deluxe zawierająca finalną, 14. animację dostępna jest wyłącznie pod adresem https://maxflosklep.pl/pl/p/DELUXE-Kleszcz-DiNO-Cyrk-na-QLQ-/801. Aby nie przegapić kolejnych wideoodsłon krążka, najlepiej śledzić nasz serwis i subskrybować MaxFloRecTV na YT (kliknij tutaj, aby zapewnić sobie bieżący dostęp do nowości duetu Kleszcz & DiNO: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1).

Patronat medialny nad krążkiem sprawują: Interia, Hip-hop.pl, Anywhere.pl, Rap-news.eu, tygodnik „Przegląd”, portal RapDuma, Empik i Hip Hop TV. Mecenatem objęła go Legalna Kultura. Wydawcą albumu jest MaxFloRec.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)