BONOBO live w Polsce! 5 listopada, Warszawa – Hala Koło

Automatik prezentuje: BONOBO na jedynym koncercie w Polsce!!!

Simon Green z zespołem zagra w niedzielę 5 listopada w Hali Koło w Warszawie! Bilety na koncert w ramach „Migration Tour” już w sprzedaży!

Bonobo na nowo definiuje i popularyzuje formułę muzyki elektronicznej. Albumy Anglika wydawane nakładem kultowej wytwórni Ninja Tune: „Black Sands”, „The North Borders”  czy tegoroczny „Migration” przynoszą wysmakowaną fuzję elektroniki z żywymi brzmieniami w tradycji jazzowej, soulowej czy downtempo. Nic dziwnego, że do inspiracji muzyką gwiazdy Ninja Tune przyznają się m.in. Flume, Disclosure, Chet Faker czy Nils Frahm. Szczególnie efektownie repertuar Bonobo prezentuje się podczas koncertów – Simon na trasę zaprasza zespół wirtuozów, zaś największym przebojom Anglika towarzyszy efektowna oprawa dźwiękowa.

Bonobo uwielbia występować na żywo: podczas trasy promującej „The North Borders” zagrał 175 koncertów z 12-osobowym zespołem, zaś światowe tournee zamknął spektakularnym sukcesem – występem dla dziesięciotysięcznej publiki w londyńskim Alexandra Palace. Kilkukrotnie grał także w Polsce, zawsze spotykając się u nas z entuzjastycznym przyjęciem.

Tym razem Brytyjczyk wraca na specjalny koncert do Warszawy, gdzie zagra swoje klasyki: „The Keeper” i „Stay The Same”, „Heaven For The Sinner” czy „Cirrus” oraz materiał ze znakomicie przyjętej nowej płyty „Migration”, która w Polsce, podobnie jak na całym świecie, trafiła do czołówki listy bestsellerów. „Migration” to płyta najbardziej dojrzała i intymna w karierze Simona Greena, a równocześnie wszechstronna i uniwersalna. Na albumie gościnnie wsparli go m.in. Rhye, Nick Murphy (Chet Faker), muzycy z Innov Gnawa czy Nicole Miglis (Hundred Waters).

„Migration Tour” cieszy się ogromnym zainteresowaniem – niemal wszystkie koncerty pierwszej części europejskiej trasy zostały szybko wyprzedane (m.in. dwa dni z rzędu w legendarnej londyńskiej Brixton Academy), zabrakło też wejściówek na występy Bonobo w Waszyngtonie, Los Angeles czy Nowym Jorku.

Bilety na koncert Bonobo w Warszawie 5 listopada można od jutra nabyć na stronie Artysty: http://bonobomusic.com/#tour

Od piątku także za pośrednictwem Biletomat.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w salonach EMPiK, Mediamarkt i Saturn.

bilety: http://bonobomusic.com/#tour 

Event Facebook: https://www.facebook.com/events/213689955793399/

https://www.facebook.com/AutomatikPL/

http://automatik.pl/