Premiera teledysku K-Jah Sound with MadMajk – Missing You” – zapowiedź płyty „Link Up”

missing-you_promo_madmajk

K-Jah Sound i MadMajk prezentują teledysk do singla „Missing You” z płyty K-jah Sound – „Link Up”

 

gitary/klawisze/conga/bas – Krystian „K-Jah” Walczak
tekst: MadMajk
wideo : Krzysztof Szlęzak & Karolina „KoKo” Wolf
„Missing You” to najnowszy kawałek MadMajk’a w kooperacji z producentem K-JAH SOUND, a zarazem pierwszy singel promujący nadchodzącą, producencką płytę K-Jah Sound – „LINK UP”Tamika & Gentleman, Lutan Fyah, Sara Lugo, Runkus, Ras Shaggai, MadMajk, Dawid Portasz – to tylko część gości zaproszonych przez K-Jah do współpracy przy albumie. Premiera płyty będzie miała miejsce 7-go sierpnia podczas Ostróda Reggae Festival.


Moja muzyka to bardzo swobodny melanż różnych gatunków, na których opieram całą koncepcję tworzenia. Uwielbiam obserwować, jak łączą się ze sobą różne rodzaje muzycznej energii i powstają z tego zupełnie nowe, bardzo ciekawe kombinacje, które – jak mi się wydaje – będzie bardzo trudno zaszufladkować. (…)
Płyta będzie bardzo różnorodna, ale utrzymana w bardzo charakterystycznym brzmieniu. Dużo klimatów roots, wymieszanych z soulem, troszkę funky, raczej klasyczne brzmienia i wysmakowany przekaz liryczny. Ten krążek będzie zapisem wielu komunikacji międzyludzkich, których doświadczyłem na przestrzeni kilku lat.
K-Jah 
(fragment wywiadu dla Riddim.pl)


Pełna tracklista przedstawia się następująco:

1. Ras Shaggai – Link Up
2. Dawid Portasz feat. Dubtonic Kru – Shine On Bright
3. Runkus – Run
4. Lutan Fyah – Ur Beauty
5. Martyna Baranowska – Rest
6. Dawid Portasz feat. Dubtonic Kru – Wearisome Things
7. MadMajk – Missing You
8. Jahlove – Love is Givin’ Freedom
9. Sara Lugo – Little Cloud
10. Tamika & Gentleman – Defenders Of The Light
11.Anthony Que – The Moment
12.King Kalabash feat. MadMajk – SundayChill
13.Shana S – I  Love You
Bonus:
Shine On Bright (Umberto Echo DubMix)
Missing You (Wailer remix)
Run (Umberto Echo DubMix)


K-Jah jako producent jest coraz bardziej rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Komponował muzykę m.in. dla takich artystów jak TaLLib, Damian Syjonfam, Tamika, Junior Tshaka, Rastasize, Runkus i wielu innych. Współtworzący SingleDread Sound MadMajk znany jest polskiej publice z projektu Bauagan, z którym wydał dwie płyty oraz solowej działalności, czego efektem była wydawana w 2013 roku płyta „Wartości system”.