Świat wilków według DJ’a Eco – Eco – Wolves

Wielokrotnie wyróżniany, przez serwisy muzyczne z całego świata. Niektóre z nich, okrzyknęły go nawet najlepszym klubowym wydawnictwem roku. Genialny, koncepcyjny album, który klimatem wciąga niczym dobra książka. Oto muzyczna opowieść DJ’a Eco.

Kim jest twórca materiału pt. „Wolves”? Pod pseudonimem Eco, ukrywa się amerykański DJ i producent muzyki elektronicznej Marcello Pacheco. Jego niezwykle pomysłowe i ezoteryczne kompozycje, bardzo szybko zainteresowały artystów ze Starego Kontynentu, dzięki czemu otrzymał ogromne wsparcie na tutejszych rynkach. Intrygujące i tajemnicze produkcje Eco, spodobały się europejskim słuchaczom, przez co liczba jego fanów zaczęła rosnąć w niesamowitym tempie.

Album „Wolves”, to trzeci autorski krążek Marcello. Jest swoistą opowieścią, niczym książka ilustrowana muzyką, tytułami oraz tekstami. Od pierwszej do ostatniej sekundy, będziecie świadkami muzycznej podróży, pełnej wzlotów i upadków. Eco podszedł do tego projektu bardzo ambicjonalnie. Na potrzeby produkcji opanował kilka instrumentów, z którymi do tej pory nigdy nie miał styczności. Był ściśle zaangażowany w całą koncepcję. Od pisania tekstów piosenek, po tworzenie grafik, filmów i specjalnej linii odzieży. Wśród gości sami utalentowani artyści, jak Ariah Noetzel, Driftmoon, Gordana Markovic, Chris Severe czy Jennifer Rene

Rezultatem jest oryginalne i jedyne w swoim rodzaju wydawnictwo.

Tracklista:

 1. Darkness In The Light
 2. The Rain (with Ariah Noetzel)
 3. Trust In The Wind (with Driftmoon)
 4. Dogs
 5. River Song
 6. Soar
 7. Slow Rising Sun (with Gordana Markovic)
 8. Cloud [Part 1] (with Chris Severe)
 9. Cloud [Part 2] (with Chris Severe)
 10. If I Survive (I’ll Worship The Moon)
 11. No Ceilings
 12. It’ll All Make Sense One Day
 13. Wolves
 14. Running (with Jennifer Rene)
 15. The Lonely Soldier

 

 

PREMIERA: 17.03.2017, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

 

www.sonymusic.pl