2017 rok będzie należał do niej? Sprawdź „All Your Fault Pt. 1” Bebe Rexhy

Bebe Rexha, autorka hitu „I Got You”, doczekała się premiery drugiej w karierze EP-ki. Wydawnictwo nosi tytuł „All Your Fault: Pt. 1”.

Gościnnie słychać na EP-ce G-Eazy’ego (w „FFF”) oraz Ty Dollę $igna (w „Bad Bitch”). Partię skrzypiec w „Small Doses” nagrała słynna Lindsey Stirling.

Materiał można kupić lub go posłuchać pod tym adresem: https://wmg.lnk.to/q0MQz .

Hit „I Got You” Bebe Rexha zdążyła porywająco wykonać na żywo w kliku popularnych programach w amerykańskiej telewizji, choćby w show Setha Meyersa i Jamesa Cordena. Do piosenki powstał wideoklip, który do tej pory obejrzało ponad 66 mln userów YouTube’a.

W filmiku Bebe Rexha tańczy na pustyni w różnych strojach i demonstruje przy tym swoją nietuzinkową urodę oraz gibkość. Klip można sobie przypomnieć poniżej

Inspiracją Bebe Rexhy dla piosenek na „All Your Fault: Pt. 1” była muzyka jej ulubionych artystów w kręgu popu, hip-hopu i R&B, jak Destiny’s Child, Aaliyah, Timbaland.

Tracklista EP-ki:

1.       Atmosphere

2.       I Got You

3.       Small Doses

4.       FFF (featuring G-Eazy)

5.       Gateway Drug

6.       Bad Bitch (featuring Ty Dolla $ign)

Dla Bebe Rexhy rok 2016 był pasmem sukcesów. Jednym z najwspanialszych wspomnień z tego roku dla pięknej artystki była uroczystość wręczenia MTV European Music Awards. Bebe Rexha nie dość, że ją poprowadziła, to również w jej trakcie zaśpiewała!

Bebe Rexha, choć dopiero w 2017 roku wyda swoją pierwszą płytę solową, dorobek na scenie popowej ma imponujący. Urodzona na Brooklynie artystka, najpierw pisała przede wszystkim dla innych. Po latach pracy, w 2013 roku, przyszła dla Bebe nagroda w postaci piosenki „Monster”, napisanej w studiu w Harlemie. W wykonaniu Eminema i Rihanny stała się światowym hitem, uzyskując status multiplatynowy. Bebe skomponowała także, oraz zaśpiewała gościnnie, w utworze Cash Cash „Take Me Home”, a pomysł na piosenkę powstał w sypialni jej nowojorskiego mieszkania. Po przeprowadzce do Los Angeles została współautorką piosenki dla Pitbulla („This Is Not A Drill”, zaśpiewała też w niej gościnnie), jak również dla Tinashe („All Hands On Deck”).

Wydana w 2015 roku debiutancka EP-ka „I Don’t Wanna Grow Up” przyniosła single „I Can’t Stop Drinking About You” oraz „I’m Gonna Show You Crazy”, które w ciągu sześciu miesięcy odtworzono w serwisie Spotify aż 52 mln razy. Także w 2015 roku Bebe była współautorką z miejsca rozpoznawalnych, chwytliwych melodii w podwójnie platynowej piosence „Hey Mama” Davida Guetty, Nicki Minaj i Afrojacka, jak i platynowego hitu G-Eazy’ego „Me, Myself, & I”B (nr 1 na listach „Billboardu”, w kategoriach Pop i Rap). Do tej pory Amerykanka sprzedała ponad 10 mln singli, zaś jej piosenki odsłuchano miliard razy. Na kanałach YouTube/VEVO utwory Amerykanki odtworzono blisko 2 mld razy!