Album Holaka dostępny w TIDAL

Mateusz Holak sprawił niezwykły prezent swoim fanom. Bez wcześniejszych zapowiedzi, 14 lutego trafił do sprzedaży nowy album rapera, wydany w formie magazynu z dołączoną płytą CD. Całość albumu The Introvert jest już także dostępna w serwisie TIDAL pod linkiem: https://tidal.com/album/69683266

Mateusz Holak to wszechstronny artysta, gitarzysta zespołu Kumka Olik oraz członek hip-hopowego duetu Małe Miasta. Album The Introvert to jego pierwszy solowy projekt. Składa się on z 18 kawałków, wśród których nie zabrakło występów gościnnych wielu gwiazd. Albumu można posłuchać również w serwisie TIDAL pod linkiem https://tidal.com/album/69683266

Muzyk znany z zespołu Kumka Olik czy duetu Małe Miasta zaskoczył swoich fanów nietypowym sposobem wydania albumu. Został on dołączony do magazynu urozmaiconego ilustracjami takich graficznych sław jak Forin, Beata Śliwińska oraz Oskar Podolski i jest dostępny jest on w punktach z prasą.

Holak nie zapomniał także przed premierą o swoich najwierniejszych fanach, udzielających się na grupie FB Holak, kiedy płyta?. Muzyk przygotował dla nich niespodziankę. Kilka tygodni przed wydaniem The Introvert do każdej osoby, która zamówiła limitowany kubek lub czapkę z loginem artysty, powędrował gotowy album.

Mateusz Holak – muzyk gitarowego zespołu Kumka Olik oraz hip-hopowego duetu Małe Miasta. Autor tekstów dla projektu SONAR. Producent muzyczny mający na koncie współpracę z takimi raperami jak W.E.N.A. czy Ten Typ Mes. Grafik projektujący okładki dla takich artystów jak Happysad, Smolik czy Wojtek Mazolewski. Zajmuje się również projektowaniem odzieży dla wytwórni Alkopoligamia. Introwertyk.