MaxFloLab: „Piramida zobowiązań” Zena [KLIP]

14.02 na MaxFloRecTV trafił nowy singiel tzw. rekruta inicjatywy MaxFloLab, Zena. „Piramida zobowiązań” to już trzecie wideo zwiastujące undergroundowy, solowy album rapera zatytułowany „Zimne ognie”. Wydawnictwo można już zamawiać w pre-orderze na www.MaxFloSklep.pl. Premiera krążka 16.03

– Nie tworzyłem i nie będę tworzył banalnych treści. Numer ten jest idealnym tego przykładem – mówi Zen. – Łapcie prezent na walentynki! – dodaje. Za realizację poniższego wideo odpowiada Radosław Bereś z grupy Ace of Art. Scenariusz teledysku napisał sam Zen.

Jak twierdzi Zen, system zero-jedynkowy idealnie odwzorowuje jego „algorytm działania”. – „1” to ślepa determinacja, z kolei „0” – to proste – świadomość autodestrukcji – mówi raper. – Utwór, który oddaję w wasze ręce, jest hybrydą tych dwóch czynników.

Debiutancki krążek Zena jako zawodnika MaxFloLabu wpisuje się w nowy nurt królujący na polskiej scenie hip-hopowej. Wydawnictwo zawiera 13 premierowych utworów. Gościnnie pojawiają się na nim: KID i Mam Na Imię Aleksander. Za produkcję bitów odpowiadają: Markuszynsky, HVZX, Szatt, Ironic Beats i Suwal. Oprócz „Piramidy zobowiązań” album promują single: „Mało ważne”, „Kto” (ft. KID) i „Etos pracy”.

Więcej o naszej oddolnej akcji promującej artystów tych mniej znanych, a zasługujących na uwagę szerszego grona odbiorców, przeczytacie tutaj (kliknij, aby poznać MaxFloLab: http://maxflo.pl/Lab.html).

Wydawcą albumu w formie fizycznej jest sam Zen. W wersji cyfrowej płyta ukazała się pod szyldem MaxFloLab i niebawem w całości dostępna będzie na kanale MaxFloRecTV. Tymczasem zamawiać można ją w przedsprzedaży pod adresem https://maxflosklep.pl/pl/c/PRE-ORDER/105, otrzymując bonusy.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Informacje zebrał: Robert Boćwiński