Maja Koman na ratunek kobietom – zobacz nowy teledysk wokalistki

W sieci pojawił się kolejny teledysk Mai Koman. Klip zrealizowano do singla „Dziad”. Piosenka pochodzi z debiutanckiej płyty piosenkarki „Pourquoi pas”.

„Dziad” to dawka porażającego realizmu, połączonego z odpowiednią dawką poczucia humoru i ironii. Dziad to taki typ, który z początku jest cudowny lecz szybko okazuje się , że nie szukał partnerki tylko sprzątaczki, kucharki, pokojówki i opiekunki do dzieci – tłumaczy Maja Koman. Na pomoc w rozwiązaniu tej sytuacji przybywa sama wokalistka w kolejnej zadziwiającej odsłonie. W główne role wcielili się aktorzy teatralni i filmowi – Alina Czyżewska jako żona dziada oraz Tomasz Mycan jako tytułowy dziad.

 

 

Maja Koman jest już znana z intrygujących i artystycznych teledysków.

Pierwszy teledysk „Babcia mówi” wywołał sporo kontrowersji. Osiągnął ponad milion odsłon na YT.

 

MAJA KOMAN

„kobieta o stu twarzach”, „szatan o anielskim głosie”

Tak nazywają multimedialną artystkę z Poznania. Komponuje, śpiewa, pisze.

Muzykę doprawia oryginalnymi klipami, intrygującymi zdjęciami i ciekawymi strojami również jej autorstwa.

Tworzy z pasją, pomysłem i konsekwencją.

 

Oryginalne teksty polsko-angielsko-francuskie autorstwa Koman to  jak sama twierdzi coś pomiędzy opowieścią a spowiedzią. Dużo w nich ironii ale też żalu, wszystkie opowiada w bardzo oryginalny, niedosłowny sposób.

W sierpniu 2013 roku Maja Koman podpisała kontrakt z wytwórnią Warner Music Poland.

10 czerwca ukazała się jej debiutancka  płyta o przewrotnym tytule „Pourquoi pas” czyli „Dlaczego nie”, której produkcji podjął się Jarosław Wójcik z warszawskiego studia Genetix

 

linki:

www.majakoman.com