KAMP! zagra we Wrocławiu!

Thales One Tour to seria wyjątkowych koncertów, podczas których KAMP! powrócą do swojego debiutanckiego materiału. Jednym z 4 miast gdzie pojawi się KAMP! jest Wrocław i klub Stary Klasztor

Bilety w sprzedaży od poniedziałku, 30 stycznia!
————————————————-

BRN001 – taki numer katalogowy pojawił się na okładce „Thales One”. Był rok 2009 i właśnie debiutowaliśmy materiałem udostępnionym w sieci pod szyldem naszej spontanicznie założonej wytwórni – Brennnessel. Kilka tygodni później cały ten materiał zagraliśmy na Open’erze i na dobre związaliśmy się z muzyką zostawiając nasze dotychczasowe zajęcia. 

Przez lata materiał koncertowy ewoluował, aż ostatecznie zrezygnowaliśmy z grania na żywo „Zen Garden”, „Cosmological” czy „Tristesse Royale” skupiając się na debiucie, „Baltimore” i wreszcie „Ornecie”. Dziś jesteśmy w okresie przejściowym, między świetną przeszłością a ekscytującą przyszłością.

Praca and nowym albumem uświadamia nam na każdym kroku jak formowało się nasze brzmienie i jak bardzo się przez te lata zmieniliśmy. Dlatego zdecydowaliśmy, że zanim poznacie zupełnie nowy KAMP!, wrócimy na moment do naszych korzeni. Do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło. Zapraszamy Was na kilka niepowtarzalnych koncertów w czasie których pierwszy raz od lat usłyszycie materiał z „Thales One”.

Sopot, 8 marca 2017, Sfinks700
Poznań, 10 marca 2017, Projekt LAB
Wrocław, 24 marca 2017, Stary Klasztor
Warszawa, 7 kwietnia 2017, Palladium