David Guetta i jego hymn na koniec lata Posłuchaj piosenki „Would I Lie To You”!

Print

Lato 2016 roku dobiegło końca. Najsłynniejszy didżej świata, David Guetta, postanowił pożegnać upalne i słoneczne dni nową piosenką. Popełniając przy okazji kolejny klubowy hymn. Nosi on tytuł „Would I Lie To You”.

Piosenka powstała dzięki współpracy Francuza z laureatem Grammy, producentem Cedrikiem Gervaisem (Lana Del Rey, Miley Cyrus) oraz sprawdzonym parokrotnie przez didżeja świetnym wokalistą Chrisem Willisem (hity Guetty „Love Don’t Let Me Go”, „Love Is Gone”). Trzej panowie stworzyli rasowy, klubowy hymn, w którym nie brakuje nawiązań do klasycznego disco, z udziałem funkowej gitary i zaraźliwych beatów. Piosenkę pięknie napędza klimatycznie pulsujący bas.

Jeśli tytuł „Would I Lie To You” wydaje wam się znajomy, to słusznie, gdyż utwór jest przeróbką wielkiego przed laty soulowo-popowego hitu Charlesa i Eddiego. Utwór w interpretacji Davida Guetty można znaleźć tutaj: https://wmg.lnk.to/pM5tr

To nowe spojrzenie trójki artystów na słynną piosenkę, ze współczesnej perspektywy, jednakże z zachowaniem siły rażenia i klimatu oryginału. Przeróbka z pewnością będzie gościła w rozgłośniach radiowych, na playlistach oraz listach przebojów. David Gutta wielokrotnie zaprezentował piosenkę podczas swoich setów granych latem 2016 roku i spotkała się ona z bardzo gorącym przyjęciem.

Wersja „Would I Lie To You” Davida Guetty z udziałem Cedrica Gervaisa i Chrisa Willisa jest dostępna w wersji cyfrowej od 30 września 2016 roku. Ukaże się z logo założonej przez Davida wytwórni Jack Back Records. Wcześniej jej nakładem ukazały się takie hity Francuza jak „Bad”, „Shot Me Down”, „Metropolis” i „Clap Your Hands”.