Soniamiki zagra w Starej Piwnicy!

soniamiki

W ramach jesiennej trasy koncertowej Soniamiki zawita również do Wrocławia.

W ramach znanego cyklu City Sounds usłyszymy ją 21 października w klubie Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15.

Trasa będzie promowana teledyskiem do drugiego singla albumu „Federico” p.t. „BWA”. W klipie, który ukaże się pod koniec miesiąca, główną rolę zagrała Agata Trzebuchowska, gwiazda oskarowego filmu „Ida”.

„Federico”, trzeci studyjny album Soniamiki, wyszedł w kwietniu 2016, nakładem Warner Music Poland, i spotkał się z bardzo pozytywną recepcją fanów i dziennikarzy: „Na Federico jest coś, co urzeka mnie dużo bardziej niż kompozycyjny sznyt oraz nieskazitelna produkcja. Otóż nic nie jest podane tutaj wprost,” pisze Jacek Marczuk  z Gazety Magnetofonowej. Natomiast Rafał Samborski z Interia.pl stwierdza, że: „bez wątpienia nagrała swój najlepszy do tej pory album.”

Soniamiki, dla przyjaciół Zosia Mikucka, to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu, przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji.

Mieszkająca obecnie w Łodzi wokalistka wydała do tej pory dwie płyty: jedną
w Niemczech, jedną w Polsce. Inspiracją dla nowego krążka jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi. Za pracę nad „Federico” odpowiedzialna jest sama artystka. Album nagrany  został w Radiu Łódź, a zmiksowany przez Lukasa Leonhardta, berlińskiego producenta, z którym Soniamiki pracuje od początku swojej kariery.

21.10.16 godz.20.00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15

City Sounds:

SONIAMIKI

bilety: 20 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 25 zł –

w punktach sprzedaży i przed koncertem

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce

oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl,  www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl