David Guetta i jego Mad Max. Zobacz teledysk Hey Mama

DAVID GUETTA Listen  album packshot

W sieci pojawił się nowy teledysk najsłynniejszego obecnie didżeja na świecie, Davida Guetty. Klip zrealizowano do singla „Hey Mama”, a jego klimat mocno nawiązuje do filmu „Mad Max”. Piosenka promuje wydany w 2014 roku album „Listen”.

 

W teledysku nie zabrakło gości, którzy przyczynili się do sukcesu kawałka. Nicki Minaj, która pojawia się na pustyni jako hologram, a także współpracujący już wcześniej z Francuzem holenderski didżej i producent Afrojack.

Akcja rozgrywa się na pustyni, zaś obraz ma postapokaliptyczny charakter, który mocno kojarzy się z filmem „Mad Max”. Trwając tańce i niekończąca się impreza. Wśród autorów piosenki „Hey Mama” znajdziemy między innymi autorkę megahitu Rihanny i Eminema „The Monster”, Bebę Rexę.

 

Klip, w którym nie brakuje wyścigów quadów, motocykli i pięknych tancerek, można zobaczyć poniżej. Wyreżyserowała go Amerykanka Hanna Lux Davis (m.in. Ariana Grande, Hilary Duff, Miley Cyrus, Ciara).

 

 

Warto dodać, że piosenka „Hey Mama” dotarła do pierwszego miejsca na „Billboardzie”, na liście Hot Dance / Electronic Songs i przebywała na szczycie przez pięć tygodni.

 

Album „Listen” ukazał się w listopadzie 2014 roku. Do tej pory szósta studyjna płyta Davida Guetty sprzedała się na całym świecie w ponad milionie egzemplarzy. Wśród gości na albumie, oprócz Nicki Minaj i Afrojacka, są też: Emeli Sandé, Sia, John Legend, Nico & Vinz, Ladysmith Black Mambazo. „Listen” znalazła się w Top 10 brytyjskiej listy i na pozycji pierwszej w tanecznym notowaniu „Billboardu”.