Dua Lipa przesyła buziaki. Nowy singiel autorki hitu Be The On

Dua_PackShot_Standard

Uwodzicielsko piękna Angielka o kosowskich i albańskich korzeniach, Dua Lipa, już w tej chwil jest jedną z najgłośniejszych młodych europejskich gwiazd popu. 21-latka z przeszłością modelki, szturmująca właśnie listy przebojów w wielu krajach, zapowiedziała premierę debiutanckiej płyty. Album „Dua Lipa” będzie mieć premierę 10 lutego 2017 toku. W sieci pojawił się nowy singiel „Blow Your Mind (Mwah)” promujący wydawnictwo.

– Napisałam utwór „Blow Your Mind” w Los Angeles. To dla mnie szczególna piosenka, bo opowiada o ludziach, którzy nie boją się być sobą. Jakby oda dla tych, którzy są otwarci i szczerzy. Opowiada o osobach, którym ktoś wmówił, że powinny się zachowywać inaczej. Ale pomimo tego potrafią pozostać wiernymi sobie. Niezależnie od tego, co inni o nich mówią. „Blow Your Mind” to utwór, który dedykuję Wam – mówi artystka.

Dua Lipa jest współautorką wszystkich utworów na swojej pierwszej płycie. Młoda wokalistka skorzystała także ze wsparcia kilku doświadczonych i uznanych kompozytorów oraz producentów, wśród których są: Stephen „KOZ” Kozmeniuk (Kendrick Lamar, Nicki Minaj), laureat Grammy Emile Haynie (Lana Del Rey, FKA Twigs), Nineteen85 (Drake, Majid Jordan) i Jon Levine (Drake, Nelly Furtado).

Utwory nagrywano w Nowym Jorku, Londynie, Los Angeles i Toronto. Na płycie znajdzie się oczywiście megahit Duy, „Hotter Than Hell”, który dotarł do piątego miejsca na liście iTunes i ósmego w notowaniu aplikacji Shazam. Do tej pory singel sprzedał się w przeszło 300 tys. kopii. W serwisie Spotify posłuchano go ponad 43 mln razy.

Teledysk do utworu „Hotter Than Hell” wyreżyserował Emil Nava (m.in. Ed Sheeran, Calvin Harris, Jennifer Lopez, Tove Lo, Kwabs). Można go obejrzeć pod tym adresem:

Wcześniej poznaliśmy utwór „Be The One”. Powstał do niego teledysk, który wyreżyserowała znana ze współpracy z Laną Del Rey Nicole Nodland. Obraz można obejrzeć na tej stronie: