Stefano Terrazzino i Jego Piękni Buntownicy porwą Wasze serca!

image005

„Kiedy Quando“ to tytuł debiutanckiego singla Stefano Terrazzino i jego zespołu – Belli Ribelli. Piosenka zapowiada długogrający album formacji, który ukaże się na początku przyszłego roku.

W teledysku wystąpiła m.in. Aneta Zając. Zdjęcia zrealizowano na Sycylii, w mieście Favara, w Cultural Farm Favara. Pomysłodawcą scenariusza i producentem video jest sam artysta wspierany przez swoją managerkę, Katarzynę Litwin oraz Tomasza Rajkowskiego.  Autorem ujęć jest Ludwik Lis.

Film opowiada o wymarzonej kobiecie, o tym, jak zachowujemy się chcąc rozkochać w sobie drugą osobę. O wyborach mężczyzn (często nietrafionych) i o ich zapomnieniu, które może być zgubne. W tej historii większość kobiet to kusicielki. Pojawia się jednak ta jedyna, niepowtarzalna, romantyczna i czekająca na tego jedynego – Aneta Zając, nostalgiczna uwodzicielka. A do tego Stefano Terrazzino, gorący Włoch. Czy będzie to może początek wielkiej miłości?

Stefano Terrazzino i Belli Ribelli (w tłumaczeniu Piękni Buntownicy) to trzej Sycylijczycy, który poznali się w Polsce: Stefano Terrazzino – wokal, Franco Blunda – gitara i Rino Marchese – bas.

Bez wielkich planów ale z marzeniami w sercu zdecydowali się na współpracę muzyczną. Franco to szalony przystojniak, dla którego uroda kobieca jest siłą potrzebną do życia i tworzenia. Jego gitara jest dla niego tak samo ważna jak miłosć. Rino – producent muzyczny, dla którego muzyka była, jest i będzie na pierwszym miejscu. Stefano – tancerz, aktor, wokalista. Już dawno oddał całego siebie polskiej publiczności. Jeśli coś robi to zawsze z wielkim poświeceniem i zaangażowaniem.

Zespół z powodzeniem podbija polską scenę muzyczną. Koncerty, które daje formacja, to spektakle  taneczno-muzyczne opowiadające historie dwóch kultur: polskiej i sycylijskiej. Takiego projektu jeszcze w Polsce nie było!

 

„Kiedy Quando“ w serwisie YouTube:

 

„Kiedy Quando“ w serwisach z muzyką cyfrową: www.soundline.biz/StefanoTerrazzinoBelliRiBelliKiedyQuando