Lost Frequencies – nowy singiel + album! – Lost Frequencies feat. Sandro Cavazza – Beautiful Life

Lost Frequencies feat. Sandro Cavazza - Beautiful Life (front)

W ciągu dwóch ostatnich lat, osiągnął ogromny komercyjny sukces. Młody belgijski DJ i producent Felix De Laet, twórca hitów „Are You With Me” i „Reality”, prezentuje nowy singiel „Beautiful Life” i zapowiada swój nadchodzący, debiutancki album.

 

Kiedy w maju tego roku, na YouTube ukazał się oficjalny aftermovie imprezy Tomorrowland Brazil, wszyscy zadawali sobie pytanie czyj utwór wykorzystano w podkładzie tego materiału. Niedługo potem okazało się, że chodzi o „Beautiful Life”, pierwszy singiel który oficjalnie promuje zbliżający się wielkimi krokami, debiutancki album Lost Frequencies. Projekt za który odpowiada Felix De Laet, młody i utalentowany producent z Brukseli. Jego dwa pierwsze single „Are You With Me” (2014) i „Reality” (2015), okazały się wielkimi przebojami na całym świecie, również w Polsce gdzie pierwszy pokrył się podwójną platyną, a drugi złotem.

Utwór „Are You With Me”, może również pochwalić się m.in. numerem 1 na UK Singles Charts oraz wynikiem pół miliarda odtworzeń w serwisach streamingowych. Z kolei „Reality”, w którego produkcję zaangażował się także holenderski wokalista i autor tekstów Janieck Devy, osiągnął wynik ponad 300 milionów streamów i uzyskał pierwsze miejsce na European Airplay Chart. To wszystko sprawiło, że z zupełnie nieznanego artysty, Felix De Laet w ciągu zaledwie 24 miesięcy wyrósł na międzynarodową gwiazdę, a o jego remiksy zaczynają zabiegać najbardziej znane nazwiska w branży muzycznej. Warto wspomnieć, że Felix współprodukował także piosenki dla innych artystów. Z jego udziałem powstały utwory „Eagle Eyes” dla Felixa Jaehna oraz „Run” dla belgijskiej piosenkarki Emmy Bale.

Singiel „Beautiful Life” trafił właśnie do stacji radiowych. Utwór promuje znakomity, klimatyczny teledysk, do którego zdjęcia nakręcono na Ibizie. Premiera albumu, zaplanowana jest na trzeci kwartał 2016 roku.

 

Maykel Piron, dyrektor Armada Music: „Jesteśmy bardziej niż zadowoleni, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Felixem. On jest nie tylko utalentowanym DJ’em i producentem, ale również wspaniałym człowiekiem. To taki nasz „przyjaciel biura”, który pozytywnie zaraża cały personel zarówno swoją muzyką, jak i pogodą ducha. Kochamy to! Singiel „Beautiful Life”, to doskonała kontynuacja „Are You With Me” i „Reality”.

 

Lost Frequencies: „Jestem bardzo podekscytowany, że wkrótce będę mógł pokazać światu to, nad czym ciężko pracowałem po wydaniu dwóch pierwszych singli. Wciąż nie potrafię zrozumieć tego wszystkiego, co działo się wokół mojej osoby w ostatnim czasie, ale jestem pewien że współpraca z Armada Music będzie kolejną szaloną podróżą, od singla „Beautiful Life”, aż po mój debiutancki album”.

 

Nick Royaards, manager Lost Frequencies: „To była niesamowita podróż i mam nadzieję, że fani są gotowi na przyjęcie wszystkich muzycznych nowości od Lost Frequencies. Silnie wierzę w Armada Music i wiem że Maykel Piron i jego ekipa wykona niesamowitą pracę, zarówno przy nowym singlu, jak i podczas premiery albumu. Synergia pomiędzy naszymi zespołami jest czymś wyjątkowym, co doprowadziło do tak niesamowitych wyników w ostatnich miesiącach. Jesteśmy więc bardzo podekscytowani tym, co jeszcze przed nami.”

 

 

www.sonymusic.pl