KAT powraca – reedycje płyt ponownie w sprzedaży!

Foto: Mat. Prasowe

Foto: Mat. Prasowe

 

Już w czerwcu nakładem Metal Mind Productions ukaże się pierwsza część reedycji płyt grupy KAT.
Od 3 czerwca na rynku ponownie dostępne będą takie kultowe płyty tej najważniejszej polskiej metalowej formacji jak: „Metal and Hell”, „38 Minutes of Life”, „Oddech wymarłych światów” oraz „Mind Cannibals”. Druga część reedycji swoją premierę będzie miała 15 września i będą to takie pozycje jak: „Bastard”, „Ballady”, „…Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach” oraz „Szydercze zwierciadło”. Wszystkie te wydawnictwa ukażą się na CD DG a we wrześniu dostępne też będą w formacie LP.
Piotr Luczyk, gitarzysta formacji komentuje: „Bardzo cieszę się, że płyty te ponownie będą dostępne, reedycje te wydane zostaną przez firmę Metal Mind Productions, bo jest to gwarancja tego, że będzie to wykonane na najwyższym poziomie”.
„Metal and Hell” to debiutancki krążek KATa, który ukazał się w 1986 roku i stanowił anglojęzyczną wersję wydanego później albumu „666”. „Oddech wymarłych światów” pierwotnie ukazał się w 1988 roku, a „38 Minutes of Life”to pierwszy album koncertowy zespołu, który swoją premierę miał w 1987 roku i zawierał nagrania zrealizowane podczas koncertów poprzedzających występy Metalliki. „Mind Cannibals” to ósmy studyjny album KATa z 2005 roku i wznowiony zostanie jako „Mind Cannibals – A.D. 2016”. Reedycje te będą wierne oryginalnym wydaniom.

Więcej informacji:
www.metalmind.com.pl