Debiut Lanberry przed premierą tylko w TIDAL

Fonograficzny debiut Lanberry ukaże się na rynku 4 marca nakładem Universal Music Polska. Dzięki platformie muzyczno-rozrywkowej TIDAL, albumu wokalistki można posłuchać w całości na tydzień przed premierą. 

Użytkownicy platformy TIDAL mogą już dziś zapoznać się z albumem Lanberry. Prace nad płytą trwały rok, a ich efektem są melodyjne, elektropopowe piosenki. Wszystkie utwory z pierwszego oficjalnego wydawnictwa wokalistki są dostępne pod tym adresem http://listen.tidal.com/album/57684814.

Tidal można przetestować przez 30 dni zupełnie za darmo.

Szersza publiczność poznała artystkę dzięki programom muzyczno-rozrywkowym: „The Voice of Poland” oraz „X Factor”. Debiutująca wokalistka – Małgorzata Uściłowska – znana pod pseudonimem artystycznym Lanberry przez ponad rok pracowała nad swoim pierwszym albumem. Płyta trafi do sprzedaży już 4 marca. Wydawnictwo jest efektem współpracy wokalistki z Universal Music Polska. Na płycie znalazły się także dwa single promujące wydawnictwo: „Podpalimy Świat” oraz „Każdy Moment”.

Pełna tracklista albumu:

  1. Podpalimy świat
  2. Electricity (Ogień)
  3. Na zawsze
  4. Na smyczy
  5. Każdy moment
  6. Wdech
  7. Lukrowany świat
  8. Pierwszy krok
  9. Bunt
  10. Iluzja

###

O TIDALU 

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 36 milionów piosenek oraz ponad 86 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.