Koncert Half Moon Run w Warszawie już za tydzień – 25 lutego w Proximie!

packshot album
Half Moon Run już za tydzień zagrają w Warszawie. Po wyprzedanych koncertach w europejskich stolicach, 25 lutego Kanadyjczycy wystąpią w stołecznym klubie Proxima. Bilety nadal w sprzedaży.
Half Moon Run przyjeżdżają do Polski po raz pierwszy. Zespół porównywany m.in. do Mumford And Sons, Arcade Fire czy Fleet Foxes w Warszawie zagra w ramach trasy promującej świetnie przyjęty album „Sun Leads Me On”. Zarówno płyta jak i towarzyszące jej tournee okazały się wielkim sukcesem – grupa trzykrotnie wyprzedała koncerty w Montrealu, ogromnym powodzeniem cieszą się także ich występy w Europie: biletów zabrakło na ich koncerty w Amsterdamie, Kopenhadze, Oslo czy Berlinie. Tym bardziej cieszy wizyta wschodzącej gwiazdy sceny zza Oceanu w Polsce.
Przypominamy, że Half Moon Run grywali już u boku takich sław jak Mumford And Sons czy Monsters And Men. Ich nowy krążek “Sun Leads me On” w Kanadzie  dotarł na szczyty list bestsellerów. W Polsce tytuł ukazał się nakładem Universal Music Poland. Warszawski koncert 25 lutego, to pierwsza okazja, by na żywo przekonać się jak znakomicie goście z Kanady wypadają na żywo.
W roli supportu Half Moon Run wystąpią ich rodak Aidan Knight ze swoją grupą.
Bilety na koncert dostępne są m.in. na  www.biletomat.pl, www.eventim.pl,  www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.
Half Moon Run „Turn Your Love”
Half Moon Run „ I Can’t Figure Out What’s Going On”

Aidan Knight „All Clear”