MaxFlo: jeszcze w tym roku mixtape „Experyment Underground”!

Opakowanie mixtape'u EXPERYMENT UNDERGROUND. Projekt graficzny - Aleksandra Młodecka

Opakowanie mixtape’u EXPERYMENT UNDERGROUND. Projekt graficzny – Aleksandra Młodecka

 

Jak czytamy na MaxFlo.pl, jeszcze w tym roku kalendarzowym odbyć ma się premiera mixtape’u podsumowującego Experyment Underground. Połączą na nim siły uznani producenci muzyczni i dopiero debiutujący raperzy. Sprawdźcie tracklistę płyty i więcej szczegółów!

– Grudzień to czas zamykania wielu spraw i sporządzania przeróżnych podsumowań. Nie inaczej jest u nas. Ten miesiąc, a dokładniej samą jego końcówkę, uznaliśmy za idealny moment na zaprezentowanie długo wyczekiwanej płyty z numerami powstałymi w ramach Experymentu Underground – mówi Rahim. – Stwierdziliśmy, że z tych 15 utworów najlepiej będzie stworzyć jeden mixtape. Z prośbą o jego przygotowanie zwróciłem się do DJ-a Hopbeata.

[YT: playlista zawierająca zapis powstawania wszystkich konkursów bitów: https://youtu.be/BiCvjMx2Yqs?list=PLpCB8p2IAqdpoVvENfIdpkYp5oZ7zBZh3]

Przypomnijmy, że trwający kilka miesięcy Experyment Undeground polegał na kooperacji uznanych, polskich producentów muzycznych z początkującymi, działającymi w tzw. podziemiu raperami i wokalistami. Ci pierwsi stworzyli i udostępnili publicznie zupełnie nowe bity (podkłady muzyczne), do których ci drudzy nagrali swoje utwory. – Do każdego z nas ktoś kiedyś wyciągnął rękę, więc dziś my wyciągamy ją do następnych – mówił, zapowiadając akcję, Rahim. W zacnym gronie twórców bitów znaleźli się: Pawbeats, DJ BRK, TrzyBit, DiNO, Skorup, DonDe, Snobe Beatz, HWR, Decó, Wojtek Kubica, Wojtek Zet, Adam L, Młody, Golden, Grafit oraz stojący na czele całej akcji Zetena. Laureatów konkursu prezentujemy na poniższej trackliście finalnego mixtape’u.

1. Malec – „Pomocna dłoń”, prod.: Zetena x BRK.

2. Rotaz – „Ino”, prod.: Zetena x DonDe.

3. Adi – „Więcej niż dźwięki”, prod.: Zetena x Wojtek Kubica.

4. AnD – „Kumple”, prod.: Zetena x DJ HWR.

5. Carlos – „Rapergia”, prod.: Zetena x Decó.

6. Pukis – „Nie rozumiem nic”, prod.: Zetena x Skorup.

7. Nerwus – „Xeroboy”, prod.: Zetena x Wojtek Zet.

8. AeSPe & Nerwus – „Fenomen”, prod.: Zetena x DiNO.

9. GRK – „Ręce do góry”, prod.: Zetena x Snobe Beatz.

10. AeSPe – „Nawiedzony dom”, prod.: Zetena x Golden (skrecze: DJ Cut A Head).

11. Bzyku – „Mindhouse” prod.: Zetena x Młody (skrecze: DJ Cut A Head).

12. Bobecky – „Profesjonaliści”, prod.: Zetena x TrzyBit.

13. Szejk Biforjuz – „Boom na tłum”, prod.: Zetena x Adam L.

14. Rotaz – „Wierz mi”, prod.: Zetena x Pawbeats.

15. Emikae – „Twixtor tool”, prod.: Zetena x Grafit.

Ekskluzywny mixtape zawierający wszystkie powyższe numery światło dzienne ujrzy w ostatnim tygodniu 2015 r. Wydany zostanie w nakładzie limitowanym. Dodawany będzie do zakupów na sklep.maxflo.pl. Pytajcie o niego również podczas najbliższych koncertów artystów spod szyldu MaxFlo i przy okazji wszelkich eventów wydawnictwa. Lista aktualnych wydarzeń dostępna jest na MaxFlo.pl.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)