Public Service Broadcasting zagrają przed Editors!

PSBWiemy już kto wystąpi w roli supportu na polskich koncertach Editors – 10 grudnia w Warszawie i 11 grudnia w Poznaniu! Będzie to brytyjska grupa Public Service Broadcasting!

2015 rok był dla Public Service Broadcasting bardzo udany. Ich drugi album, “The Race For Space”, dotarł do zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii, zespół wystąpił przed kompletem publiczności na festiwalu Glastonbury, a 29 listopada muzycy zagrają największy własny koncert – w O2 Brixton Academy.  Co ciekawe, występ będzie można obejrzeć także w sieci, pod adresem: http://o2academylive.com/. Kilka dni temu duet wydał też nową EPkę – „Sputnik/Korolev”, a koncerty w Polsce z pewnością będą dobrą okazją do zaprezentowania nowego materiału.

Editors przyjadą do Polski w związku z promocją wydanego w październiku krążka „In Dream”. To pierwszy album, który muzycy wyprodukowali samodzielnie, za mix odpowiada natomiast Alan Moulder, który współpracował już z największymi nazwiskami branży muzycznej (m.in. Nine Inch Nails, My Bloody Valentine, The Smashing Pumpkins). Płyta przyniosła kilka świetnych singli, w tym ostatni – „Ocean Of Night” – do którego klip muzycy udostępnili parę dni temu:


Przypominamy, że warszawski koncert Editors został wyprzedany, w
 związku z czym wejściówki nie będą już dostępne ani w przedsprzedaży, ani bezpośrednio w dniu koncertu. Wciąż można jednak kupować bilety na koncert Editors w Poznaniu. Dostępne są na www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.