Jubël i Kiddo przedstawiają „Lie To Me”, od którego nie będziecie mogli się uwolnić

Po coverze klasyka Europe „The Final Countdown” (22 grudnia), Jubëlpołączył siły z KIDDO, rozpoczynając nowy rok od wydania popowej piosenki „Lie To Me„.

Posłuchaj 'Lie To Me feat. KIDDO’
 
Kiddo to szwedzka artystka, która zasłynęła singlami „Drunk & I Miss You”, „Bang my Head” i współpracowała z takimi artystami, jak Robin Shultz, John Newman czy Cheat Codes. Dotarła również na szczyt niemieckiej listy przebojów, a na wiosnę planuje nowy materiał.
 
Pierwszym z serii wydawnictw w 2024 roku zarówno dla Jubël, jak i Kiddo, jest „Lie To Me” – chwytliwy popowy klejnot z refrenem, od którego nie będziecie mogli się uwolnić.
 
– Napisaliśmy „Lie to Me” razem z Kiddo zeszłej wiosny w Londynie – opowiadają muzycy Jubël. – Od razu wiedzieliśmy, że głos Kiddo w połączeniu z wokalem Sebastiana i brzmieniem Jubël idealnie do siebie pasują. Piosenka jest inspirowana prawdziwymi emocjami, doświadczeniami i oddaje wrażliwość, która towarzyszy miłości. Nadal chcieliśmy, aby produkcja / melodia była pełna nadziei i wesołe, dzięki czemu „Lie to Me” jest idealną popową piosenką na każdą okazję.
 
Jubël szybko stał się wiodącym szwedzkim duetem popowym. „Dancing In The Moonlight” był przełomowym momentem dla artystów, gromadząc miliard streamów, trafiając na szczyt brytyjskiej listy przebojów i 11. miejsce na Official Singles Chart, osiągając platynowy status. Kolejnym hitem Jubël był „Weekend Vibe”, który znalazł się na wysokiej rotacji w Radio 1, a na TikToku zgromadził 150 milionów wyświetleń.
 
Duet wydał później „So Sick”, który również znalazł na antenach największych komercyjnych szwedzkich rozgłośni radiowych („RixFM”, „Power Hit Radio”) i trafił na playlisty Spotify, w tym „Sommerhits 2022”, „Singled Out”. Na TikToku utwór wygenerował ponad 150 tysięcy kreacji wideo w niespełna 2 tygodnie. Ostatnio Jubël wydali muzykę z międzynarodowymi artystami, takimi jak Christopher, Noa Kirel i NLE Choppa i właśnie zakończyli grudniową trasę koncertową po Skandynawii.
 
Sebastian i Victor zaczynali na szwedzkiej scenie tanecznej – produkowali nagrania dla innych artystów i DJ-owali przez lata. Po raz pierwszy połączyli siły przez SoundCloud, by dość szybko spotkać się „w realu”, kiedy odkryli, że obaj mieszkają w Halmstad na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Miasto słynie z długich piaszczystych plaż i letniego życia nocnego – środowiska, które wyraźnie wpłynęło na ich brzmienie. Ich podstawowy koktajl muzyczny to taneczne bity i popowe melodie. To styl, który podbija serca na całym świecie, czego dowodem platyny w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Kanadzie, Irlandii, Australii i Hiszpanii.