DJ BLIK i DJ POLKOMTEL przedstawiają rave’owy singiel „Rari”

DJ BLIK x DJ POLKOMTEL to duet dj-ski, obok którego trudno przejść obojętnie. Dopiero co się poznali podczas występu na jednym z festiwali muzycznych, a już mają na koncie kilka wspólnych imprez klubowych z pełną frekwencją i sporo porywającego materiału na wydaniu.
 
W nowym roku nie próżnują – właśnie wystartowali z sesją streamów z DJ setów o nazwie „BLIKOMTEL sesh”. Pierwszy z nich ukazał się w sylwestra, a na kolejne zaprosili także gości takich jak Penera czy Kuriozum. 17 stycznia opublikowali natomiast pierwszy utwór z nadchodzących EP, czyli „Rari”. To taneczny, gwieździsty, rozchmurzający pop rave idealny dla fanów tańca i nocnej jazdy samochodem.
 
DJ BLIK x DJ POLKOMTEL to producenci, którzy stawiają zabawę ponad wszelkie trendy i oczekiwania wymagających krytyków. Ich twórczość to soczyste pop-rave’owe hity, które gwarantują uśmiech na twarzy i tupanie nogą.
 
Singiel „Rari” w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/djblikrari 

Teledysk:

DJ BLIK – bio:


DJ BLIK to stricte undergroundowy projekt stworzony na zajawce i w hołdzie dla złotych czasów muzyki klubowej. Nazwa zaczerpnięta została z codziennego języka i przywołuje częsty zabieg (jak u DJ Honda czy DJ Paypal). To projekt, w którym najważniejsza jest muzyka, a tło dla niej stanowi opowieść o warszawskich klubach – mówi DJ BLIK.

‌DJ BLIK reprezentowany jest przez antropomorficzne postaci 3D (truskawkę, gabbera oraz robota) co pozwala na skojarzenia z Gorillaz czy Crazy Frog i czyni go prawdopodobnie pierwszym wirtualnym muzykiem w Polsce. Sam artysta pozostaje anonimowy.

22 lutego 2023 ukazał się debiutancki album DJ BLIK-a, „Topia”. Na płycie udzielili się Szczyl i Frank Leen, a brzmienie ubarwił Wuja HZG.