Jula – Tańczę Sama – najnowszy utwór i teledysk już w sieci 

„Tańczę Sama” to kolejny singiel, po świetnie przyjętym „Patronusie”, zapowiadający czwarty album Juli. Za produkcję piosenki odpowiada Adi Foxx, który współpracował z artystką przy tworzeniu jej najważniejszych hitów.

ZOBACZ TELEDYSK
To utwór mówiący o dziewczynie, która prosi chłopaka o szczerą, mądrą rozmowę i o dojrzałe rozstanie, bo tak naprawdę każde z nich potrzebuje wolności i niezależności. Ona pragnie tańczyć w swoim tempie i szczęśliwie dalej iść przez życie, ale już bez niego”. – tak o singlu „Tańczę Sama” mówi Jula.
 
Jula to wokalistka, która debiutowała w mediach społecznościowych już w 2007 roku. Piosenki takie jak „Za każdym razem”, „Nie zatrzymasz mnie” czy „Milion słów” odniosły sukces, zbierając kilkunastomilionowe odtworzenia w serwisie YouTube. Artystka występowała w roli trenerki w programie „Bitwa na Głosy”, prowadząc łomżyńską drużynę. W 2021 roku Jula piosenką „Między wierszami” otworzyła cykl kolejnych utworów zapowiadających czwartą płytę. W maju tego roku mogliśmy usłyszeć następną odsłonę w postaci utworu „Patronus”, za produkcję piosenki odpowiadał Arek Kopera, jeden z najbardziej cenionych polskich producentów muzycznych.
POSŁUCHAJ „TAŃCZĘ SAMA”