H.E.A.T coraz bliżej premiery „Extra Force”!

Zespół  H.E.A.T  przemierza właśnie Europę występując na scenach największych letnich festiwali rockowych i w tym samym czasie prezentuje swój najnowszy singiel „Dangerous Ground (Live)”, który jest porywającą wersją koncertową ich przebojowego utworu (10,5 miliona odtworzeń na Spotify!). Materiał, nagrany podczas zeszłorocznej trasy, przenosi fanów wprost pod scenę, na której zespół H.E.A.T. daje z siebie wszystko.

Po ogromnym sukcesie albumu „Force Majeure” z 2022 roku, H.E.A.T pozostaje w świetnej formie. Zespół wydał niedawno dwa nowe utwory studyjne,  „Freedom” i „Will You Be”, które usłyszeć można w rockowych stacjach radiowych na całym świecie. 

Piosenki zapowiadają „Extra Force” – ściśle limitowane wydawnictwo, które zapowiada się jako perła w kolekcji każdego entuzjasty rocka. „Extra Force”, który trafi na półki sklepowe 1 września, oferuje fascynującą mieszankę nowych utworów studyjnych, wcześniej niepublikowanych nagrań koncertowych i ponadczasowych klasyków H.E.A.T. Wszystko zaśpiewane na nowo przez Kenny’ego Leckremo, pierwszego wokalistę, który powrócił do zespołu.

Szwedzki zespół H.E.A.T, który nazywany jest spadkobiercą hard rocka lat 80., powstał w 2007 roku i szybko zdobył wiernych fanów dzięki elektryzującym występom na żywo i chwytliwym, przebojowym utworom.