LUI Gawrońska jest „Wow Wow Wow”! Poznajcie debiutującą wokalistkę!

Luiza LUI Gawrońska, urodzona w 2002 w Sokolu, śpiewa, gra na gitarze, ukulele, pianinie, a ponadto trenuje MMA, taekwondo i jeździ na crossie. W 2021 postawiła wszystko na jedną kartę i poszła muzyczną drogą. Jest uczennicą wspaniałej Katarzyny Rościńskiej, pod której czujnym okiem pracuje nad głosem. LUI marzy o tym, aby swoją muzyką obdarować słuchaczy pozytywną energią, prostolinijnością i dobrymi emocjami. A wszystko to okrasza zadziornością i solidną dawką dobrego humoru oraz dystansu.

Zresztą, oddajmy głos jej samej…

Jestem LUI.

LUI Gawrońska.

Mieszkam w Sokolu (nie sprawdzajcie na mapie, bo i tak nie znajdziecie).

Kocham śpiewać, ale to banał i każda wokalistka to powie.

Kolejny banał, to fakt, że śpiewam od dziecka. Z tym, że w pewnym momencie, mojego jeszcze nie za długiego życia, a dokładnie 11 lipca 2021 roku, wystąpiłam na evencie Tour de Konstytucja w Czarnem koło Szczecinka. Wnioskuję, że się spodobałam, bo zaproszono mnie na finał do Warszawy.

Tam słuchali mnie ważni ludzie, w tym Pan Zbigniew Hołdys. I mój „game changer” nastąpił po tym, jak podszedł do mnie, mówiąc wiele miłych i motywujących słów. Dał mi „kopa” do działania, za co już zawsze będę wdzięczna. Wzięłam sobie wszystko do serca i oto oddaję w Wasze ręce pierwszy singiel z EP-ki, która ujrzy za moment światło dzienne.

‌Słowa są ważne i chcemy, czy nie chcemy, mają na nas wielki wpływ. Za słowa w moich utworach odpowiada Mistrzyni, Patrycja Kosiarkiewicz. A za muzykę, wraz z Patrycją, Patryk Tylza. On także wziął na siebie produkcję muzyczną. Obojgu jestem mega wdzięczna!

‌A co do pierwszej piosenki, to jest Wow! Już sam tytuł na to wskazuje

„Wow Wow Wow” to trochę przewrotna opowieść o życiu. O tym, aby nigdy się nie poddawać. Nawet, jak się nabije tysiąc siniaków. Tak jak ja, gdy trenuję swoje ukochane MMA, taekwondo i gdy jeżdżę crossem. Nic nie poradzę – muzyka sprawia, że mam motor w D…uszy i takie właśnie ładunki, z siłą lewego sierpowego, chcę Wam przekazywać na koncertach! I poprzez fale radiowe i internetowe łącza światłowodowe! Idę do Was!‌

Wow ! Wow ! Wow !

Singiel „Wow Wow Wow” w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/luigawronskawowwowwow