Adam Lambert zapowiada nowy album. Posłuchaj singla Ghost Town

Original High cover

15 czerwca ukaże się nowa płyta amerykańskiego wokalisty Adama Lamberta zatytułowana „The Original High”. Piosenkarza nie tak dawno gościliśmy w Polsce. Muzyk wystąpił razem z grupą Queen. Jego solowy repertuar mocno odbiega od dokonań legendarnej formacji. Przekonajcie się sami słuchając zapowiadającego wydawnictwo singla „Ghost Town”.

Numer zaczyna się niczym akustyczna, folkowa ballada, by po chwili zupełnie zmienić klimat za sprawą klubowych rytmów. „Ghost Town” można posłuchać na profilu Adama Lamberta na YouTubie:

 

 

Singlowy kawałek jest zapowiedzią trzeciej płyty Adama Lamberta, która nosi tytuł „The Original High” i ma wyznaczoną datę premiery na 16 czerwca. Piosenki finalista programu „American Idol”, od kilku lat wspomagający na koncertach grupę Queen, nagrywał w Sztokholmie i w Los Angeles, zaś role producentów płyty przypadły Maksowi Martinowi i Shellbackowi (czyli Karlowi Johanowi Schusterowi), których portfolio zawiera takie gwiazdy jak Katy Perry, Maroon 5, Pink, Britney Spears, Kelly Clarkson.

Wśród gości Adama są znakomita szwedzka wokalistka i kompozytorka Tove Lo (Ebba Tove Elsa Nilsson) oraz doskonale znany Lambertowi Brian May z Queen.

 

Tracklista płyty „The Original High”

 

 1. Ghost Town
 2. The Original High
 3. Another Lonely Night
 4. Underground
 5. There I Said It
 6. Rumors (featuring Tove Lo)
 7. Evil in the Night
 8. Lucy (featuring Brian May)
 9. Things I Didn’t Say
 10. The Light
 11. Heavy Fire
 12. After Hours (tylko na edycji deluxe)
 13. Shame (tylko na edycji deluxe)
 14. These Boys (tylko na edycji deluxe)