FONOS z nowym singlem „Slavia”. Poczuj słowiańską moc! 

Singiel jest czwartą zapowiedzią nadchodzącego albumu „11:11″.
Blisko dwa i pół roku po premierze albumu „Mantra”, zespół Fonos w składzie: Felipe, GMB, Gibbs wraca z nowym wydawnictwem! Sprawdźcie koniecznie najnowszy singiel rapowej supergrupy, zapowiadający płytę „11:11″.

Po singlach „Moonwalk”, „Czarny szlak” i „Tangram” trio przedstawia kolejny nowy numer, który można opisać słowami: Słowiańska siła nadchodzi! „Slavia” to zagrzewający do boju utwór z mocarnym refrenem Gibbsa. Gościnnie w kawałku udzielił się INDEB, który odpowiada również za jego warstwę muzyczną.

Wbijajcie po limitowany preorder albumu „11:11″ na dopehouse.pl.

Singiel „Slavia” w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/fonosgibbsindebslavia

Teledysk:

„Lustrzana godzina 11:11 zwiastuje nowy początek…”

Zespół Fonos wraca z nowym wydawnictwem! Album „11:11″ utrzymany jest w unikalnym stylu, który Fonosi wypracowali sobie przez lata. Surowe, bezpretensjonalne linijki od GMB oraz Felipe podkreślają melodyjne refreny Gibbsa, nadając utworom niepowtarzalny klimat skłaniający słuchaczy do refleksji. Jak mówią sami artyści: To spostrzeżenia i tematy, które pisze samo życie, nie znajdziecie tu pustych wersów traktujących o konsumpcyjnych „dobrach” świata w którym obecnie żyjemy.

Za zdecydowaną większość produkcji na albumie odpowiada Gibbs, nie zabrakło jednak kilku bardzo ciekawych bitów od MTI. „11:11″ to pozycja absolutnie obowiązkowa dla fanów „Mantry” i „Lidokainy”!